تاپ خبر۲۴ : خرید‌های آخر سال از جذاب‌ترین کارهایی به شمار می‌رود که در روزهای نزدیک به عید نوروز انجام می‌دهیم. ما معمولا در طول سال کالاهای مختلفی را می‌خریم اما خریدهای پایان سال با توجه به حال و هوای عید و بهار ماندگارتر و شیرین‌تر می‌شوند. جشنواره‌هایی که در این روزها برپا می‌شوند فرصت […]

تاپ خبر۲۴ : خرید‌های آخر سال از جذاب‌ترین کارهایی به شمار می‌رود که در روزهای نزدیک به عید نوروز انجام می‌دهیم. ما معمولا در طول سال کالاهای مختلفی را می‌خریم اما خریدهای پایان سال با توجه به حال و هوای عید و بهار ماندگارتر و شیرین‌تر می‌شوند.

جشنواره‌هایی که در این روزها برپا می‌شوند فرصت ارزشمندی است تا خریدی مقرون‌به‌صرفه و ارزنده را تجربه کنید. جشنواره «عیدانه» تلویزیون‌های سامسونگ یکی از این فرصت‌هاست تا ضمن خرید جدیدترین و پیشرفته‌ترین تلویزیون سامسونگ کارت هدیه ۳۰ میلیون ریالی را عیدی بگیرید.
در این جشنواره که تنها برای مدت محدودی برگزار می‌‌شود به خریداران مدل‌های متنوع تلویزیون‌های سامسونگ شامل QLED، PUHD و UHDاز یک تا ۳۰ میلیون ریال کارت هدیه نقدی اهدا می‌شود.
در جشنواره عیدانه تلویزیون‌های سامسونگ خریداران ۵ مدل منتخب شامل تلویزیون ۸۲ اینچی MU8990، مدل‌های ۷۵ اینچی Q77F و MU8990، مدل ۷۰ اینچی KU7970 و مدل ۶۵ اینچی MU10000 کارت هدیه ۳۰ میلیون ریالی را دریافت می‌کنند. همچنین به خریداران مدل‌های ۶۵ اینچی Q78C و Q77F کارت هدیه نقدی ۲۰ میلیون ریالی اهدا می‌شود.
سری QLED جدیدترین تلویزیون‌های سامسونگ هستند که اوایل پاییز امسال طی مراسمی رسمی در ایران رونمایی شدند. این تلویزیون‌‌ها با تجهیز به قابلیت‌های منحصربه‌فردی همچون فناوری کوانتوم دات، HDR 1500،قابلیت نمایش بیش از یک میلیارد طیف رنگ، حجم رنگ ۱۰۰ درصدی، کابل اپتیکال ۱.۸ میلی‌متری، نصب دیواری زیبا و راحت، طراحی ۳۶۰ درجه و ریموت کنترل هوشمند تعریف جدیدی از کیفیت تصویر، طراحی و هوشمندی جعبه‌های جادویی ارائه داده‌ است.
در جشنواره عیدانه سامسونگ علاوه بر سری‌های جدید QLED به خریداران تلویزیون‌های SUHD و UHD و حتی FHD این شرکت هم کارت‌های هدیه نقدی اهدا می‌شود. بر این اساس خریداران تلویزیون‌های ۴۳ اینچی تا ۶۵ اینچی سامسونگ هدایایی از یک تا ۱۵ میلیون ریال عیدی می‌گیرند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره عیدانه سامسونگ می‌توانید به وبسایت سامسونگ به نشانی www.samsung.com/iran/ یا وبسایت سام سرویس (samservice.com) مراجعه کنید.