تاپ خبر۲۴: نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در ۴سال اول دولت تدبیر و امید، عملکردش مثبت بوده است، گفت: اقدامات مختلفی طی این دوره در تامین اجتماعی انجام شده است و این سازمان با تمام توان، تلاش خود را در خصوص مباحث بیمه های اجتماعی انجام داده […]

تاپ خبر۲۴: نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در ۴سال اول دولت تدبیر و امید، عملکردش مثبت بوده است، گفت: اقدامات مختلفی طی این دوره در تامین اجتماعی انجام شده است و این سازمان با تمام توان، تلاش خود را در خصوص مباحث بیمه های اجتماعی انجام داده است.

دکتر حمید گرمابی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی در آستانه هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: عملکرد سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم، با در نظر گرفتن مجموع مشکلاتی که در تامین نقدینگی کشور وجود داشت، قابل قبول است.
وی با اشاره به فعالیت های شرکت شستا به عنوان بزرگترین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، گفت: شرکت شستا نیاز به بازنگری در ساختار دارد تا به صورت چابک تر ادامه فعالیت دهد.
عضو کمیسیون صنایع با بیان اینکه تعداد جمعیت تحت پوششی که تامین اجتماعی دارد، هزینه و کار زیادی را می طلبد، افزود: هرچه سیستم تامین اجتماعی کامل‌تر، همگانی‌تر و بدون مشکل باشد، قطعاً نیازهای اولیه مردم برآورده می‌شود.
دکتر گرمابی با اشاره به جمعیت بالای استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: نیشابور شهری صنعتی با کارگران زیاد است و سازمان تامین اجتماعی در این دوره برای رفع مشکلات آنان نهایت تلاش خود را کرده است.
وی ادامه داد: مردم نباید نگران بیکاری، بازنشستگی و چنین مباحثی باشند. از اینرو که سازمان تامین اجتماعی همواره پشتوانه بزرگی برای جمعیت تحت پوشش بوده است.