تاپ خبر۲۴: دبیرستان بانک ملت در شهرستان سنقر استان کرمانشاه، همزمان با بازگشایی مدارس و با حضور مدیرعامل بانک ملت، به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این دبیرستان ۱۵ کلاسه به آزمایشگاه، کتابخانه و کارگاه مجهز است که به عاملیت بنیاد ملت وابسته به بانک […]

تاپ خبر۲۴: دبیرستان بانک ملت در شهرستان سنقر استان کرمانشاه، همزمان با بازگشایی مدارس و با حضور مدیرعامل بانک ملت، به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این دبیرستان ۱۵ کلاسه به آزمایشگاه، کتابخانه و کارگاه مجهز است که به عاملیت بنیاد ملت وابسته به بانک ملت، از اول مهرماه پذیرای دانش آموزان شهرستان سنقر خواهد بود.
بر اساس این گزارش، این دبیرستان پسرانه در راستای انجام مسوولیت های اجتماعی بانک ملت و با مشارکت سازمان توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است که بیش از یک سوم هزینه ساخت و تکمیل آن از سوی بانک ملت پرداخت شده است.
این گزارش حاکی است، این دبیرستان، نخستین مدرسه از ۱۱ مدرسه ای است که مشارکت در ساخت آنها از سوی بانک ملت در سال ۹۳ تقبل شده است.
با بهره برداری از ۱۱ مدرسه بانک ملت در سال جاری، تعداد مدارس احداث شده با مشارکت این بانک در سراسر کشور به ۶۳ مدرسه خواهد رسید.