تاپ خبر۲۴: مشترکین اپراتور اول با طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی»، هر هفته شانس خود را برای برنده شدن دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی امتحان می کنند. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکین همراه اول می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰میلیونی به روشهای مختلف نظیر فعالسازی سیمکارت دائمی(۱۰۰امتیاز)، کارکرد سیم […]

تاپ خبر۲۴: مشترکین اپراتور اول با طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی»، هر هفته شانس خود را برای برنده شدن دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی امتحان می کنند.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکین همراه اول می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰میلیونی به روشهای مختلف نظیر فعالسازی سیمکارت دائمی(۱۰۰امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی (هر۱۰۰۰تومان ۱امتیاز)، فعالسازی سیمکارت اعتباری(۱۰امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری (هر۱۰۰۰ تومان ۱امتیاز) اقدام کنند.
براساس این گزارش، قرعه کشی به صورت هفتگی برگزار شده و محاسبه امتیازات شرکت کنندگان درقرعه کشی هم به صورت هفتگی (ازساعت صفر روز شنبه هر هفته تا ساعت ۲۳:۵۹ روزجمعه آن هفته) است. در این طرح تشویقی، امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال پیدا نمی کند و هفته اول، از یکم دی تا ۶ دی ماه ۹۲ در نظرگرفته شده است.
در طرح مذکور، به هر امتیاز یک کد منحصر به فرد تخصیص داده می شود ¬(به عنوان مثال مشترکی که ۱۰ امتیاز دارد،۱۰ کد منحصر به فرد دریافت می کند)، که این کدها طی پیامکی به اطلاع هر مشترک خواهد رسید.
در این طرح، مبنای شرکت در قرعه کشی، شماره تلفن است و نه فرد؛ بنابراین مشترکین با چندین شماره تلفن می توانند در قرعه کشی شرکت کرده و با هر شماره تلفن، به میزان امتیاز کسب شده شانس برنده شدن داشته باشند.
لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی، نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.
همراه اول در پایان اعلام کرده است که مشترکین محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، عدد ۹ لاتین و برای استعلام امتیاز، عدد۱ لاتین را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند.