تاپ خبر۲۴:ثبت نام قطعی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه با مراجعه به سایت این نمایشگاه انجام خواهد شد. به گزارش تاپ خبر؛ نقشه جانمایی سالن¬ها و غرفه¬های نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از روز چهارشنبه ۲۳/۱۱/۹۲ بر روی سایت نمایشگاه به […]

تاپ خبر۲۴:ثبت نام قطعی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه با مراجعه به سایت این نمایشگاه انجام خواهد شد.

به گزارش تاپ خبر؛ نقشه جانمایی سالن¬ها و غرفه¬های نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از روز چهارشنبه ۲۳/۱۱/۹۲ بر روی سایت نمایشگاه به نشانی www.Iran oil show. org قابل رویت است.
بر اساس این گزارش متقاضیانی که قبلاً اقدام به پیش ثبت نام نموده و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده¬اند، می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۶بهمن ماه با مراجعه به سایت نمایشگاه نسبت به انتخاب محل مورد نظر خود و ثبت نام قطعی اقدام کنند.
شایان گفتن است نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که طی سالهای گذشته در پایان فروردین ماه برگزار می شد، مشکلاتی را برای شرکت کنندگان ایجاد می¬¬کرد که با تدابیر اتخاذ شده از سوی وزارت نفت و همکاری مرکز توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه¬های بین المللی تهران، برای رفاه حال شرکت کنندگان و ساماندهی مناسب حضور آنها، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برگزار می شود.