تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در آستانه شانزدهمین سال تاسیس این شرکت از رکوردشکنی ایرانول در فروش و افزایش سهم بازار روغن موتور خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در جلسه شورای مدیران این شرکت و در آستانه شانزدهمین سال تاسیس شرکت […]

تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در آستانه شانزدهمین سال تاسیس این شرکت از رکوردشکنی ایرانول در فروش و افزایش سهم بازار روغن موتور خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در جلسه شورای مدیران این شرکت و در آستانه شانزدهمین سال تاسیس شرکت نفت ایرانول(۱۱ آذر) گفت: خوشبختانه ایرانول روند رشد و توسعه خوبی دارد و اکنون در ۵ سال مدیریت در این شرکت رکورد تولید، فروش، صادرات ، سود و افزایش سهم بازار روغن موتور را از اول تاسیس ایرانول تاکنون شکسته ایم.
وی افزود: فروش روغن های موتوری و صنعتی ایرانول از ۱۱۰ میلیون لیتر سال ۹۴ به حدود ۱۶۰ میلیون لیتر در سال گذشته رسیده است و باعث شده خام فروشی بیس اویل (روغن پایه) از ۱۴۰ هزار تن سال ۹۴ به حدود ۲۰ هزار تن در هشت ماهه امسال کاهش یابد که این امر موجب شده سهم بازار روغن موتور ایرانول براساس گزارش های وزارت صنعت، معدن و تجارت از ۱۹ درصد سال ۹۳ به حدود ۲۷ درصد در پایان سال ۹۶ و حدود ۳۰ درصد در سال جاری افزایش یابد.
وی تصریح کرد: ایرانول تاکنون حدود ۴۰ درصد افزایش فروش روغن موتور نسبت به سال گذشته داشته است و در کل فروش شرکت نسبت به سال گذشته با رشد ۶۵ درصدی مواجه و تا ۱۰ آذر فروش مبلغی ایرانول نیز از میزان سالهای گذشته بیشتر بوده است .
مهندس اسحاقی تاکید کرد: به منظور تحقق استراتژی شرکت و با هدف خدمت به مردم در سالجاری افزایش فروش روغن موتور را در دستور کار قرار دادیم و با افزایش ۴۰ درصدی فروش روغن موتور سود شرکت در شش ماهه نخست سالجاری با حدود ۶۵ درصد رشد نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.
وی گفت: همه کارها در شرکت نفت ایرانول براساس استراتژی تدوین شده ۱۴۰۴ پیش می رود و با اجرای این استراتژی باید در سال ۱۴۰۰ به شرکتی پیشرو در داخل تبدیل شویم و در سال ۱۴۰۴ خام فروشی را به حداقل برسانیم.
وی تصریح کرد: در سالجاری چهار محصول جدید با بالاترین سطح کیفی روز دنیا به بازار عرضه کردیم که استقبال خوبی شد و عرضه محصولات جدید براساس استراتژی شرکت در دستور کار قرار دارد.
مهندس اسحاقی افزود: تولید روغن دریایی و روغن مشترک ایرانول و پتروناس نیز از کارهای مهمی بود که خوشبختانه به بازار عرضه کردیم و مورد استقبال قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: براساس استراتژی تدوین شده ۱۰ پروژه مهم شرکت از سال ۹۵ تا ۱۴۰۰ باید اجرا شود که از این تعداد پروژه های پایانه صادراتی ایرانول با ظرفیت ۲۵ هزار تن در بندر ماهشهر ، راه اندازی برج خنک کننده پالایشگاه آبادان، راه اندازی خط ریلی حمل محصولات از تهران به ماهشهر انجام شده است و یوتیلیتی پالایشگاه های تهران و آبادان و فاز یک خط موم گیری و فاز دوم تولید اکسترکت سبز و احداث ساختمان مرکزی ایرانول از پروژه هایی هستند که تا ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهند رسید و برنامه زمانبندی آنها مشخص شده است.