تاپ خبر۲۴: شرکت سامسونگ الکترونیکس در کنگره جهانی موبایل MWC 2015 از هدست واقعیت مجازی بی‌رقیب خود که برای پرچم‌داران جدید این شرکت بهینه‌سازی شده‌اند، رونمایی کرد. سامسونگ Gear VR که توسط شرکت اوکولوس (Oculus) طراحی شده، به کاربران بیشتری این فرصت را می‌دهد تا از تجربه واقعیت مجازی لذت ببرند. سرگرمی شگفت‌آور: کاربران می‌توانند […]

تاپ خبر۲۴: شرکت سامسونگ الکترونیکس در کنگره جهانی موبایل MWC 2015 از هدست واقعیت مجازی بی‌رقیب خود که برای پرچم‌داران جدید این شرکت بهینه‌سازی شده‌اند، رونمایی کرد. سامسونگ Gear VR که توسط شرکت اوکولوس (Oculus) طراحی شده، به کاربران بیشتری این فرصت را می‌دهد تا از تجربه واقعیت مجازی لذت ببرند.

سرگرمی شگفت‌آور: کاربران می‌توانند با یک صفحه نمایشگر ۵٫۱ اینچی سوپرآمولد (Super AMOLED) که برای S6 و S6 Edge بهینه‌سازی شده، از فیلم‌های سینمایی با کیفیت بالا، برنامه‌های تلویزیونی، عکس و … لذت ببرند. این دستگاه، میدان دید کاربران را وسیع‌تر کرده تا بتوانند تصاویر را واقعی‌تر مشاهده کنند.

افزایش راحتی: کاهش ۱۵ درصدی اندازه Gear VR، آن را به ابزار پوشیدنی راحت­تری تبدیل کرده است که باتری با دوام‌تری نیز دارد. بندهای آن که با در نظر گرفتن ارگونومی بدن، دوباره طراحی شده‌اند، توازن وزن بیشتری برقرار می‌کنند و به کمک تهویه مکانیکی نیز می‌توان به مدت طولانی‌تری با آن کار کرد.

عملکرد با کیفیت: قدرت محاسباتی بیشتر و کیفیت گرافیکی Gear VRارتقا‌ یافته و کاربران را قادر می­سازد تا بهترین ماجراجویی‌های واقعیت مجازی را تجربه کنند.

اتصال به USB: نسل جدید Gear VR می‌تواند از طریق یک پورت USB، شارژ شود و مدت ­زمان استفاده از دستگاه را افزایش دهد.

تهیه محتوا: مجموعه‌ای از محتوای مناسب برای Gear VR هم‌اکنون بر روی فروشگاه اوکولوس در دسترس است. کاربران گزینه‌های فراوانی از محتوای واقعیت مجازی بهینه‌سازی و بومی‌سازی شده را در اختیار خواهند داشت که توسط تولید‌کنندگان برتر تولید و در دسترس کاربران قرار گرفته که شامل بازی‌های واقعیت مجازی و ۳۶۰ درجه هستند.

مشخصات نسل جدید هدست Gear VR

Gear VR ابعاد ۱۹۶ x 107.9 x 82.9 mm
حسگر Accelerator, Gyrometer, Proximity(Mount/Unmount Detection)
FOV

*Field of View

۹۶ degree
IPD Coverage ۵۴ ~ ۷۰ mm (Fixed Lenses)
لوازم جانبی Replaceable Face Form, Carrying Pouch, Lens Cleaning Cloth
رنگ Frost White
قابلیت اتصال microUSB connection to the Galaxy S6 and S6 edge