تاپ خبر۲۴ :شرکت سامسونگ الکترونیکس، سیستم لباسشوییFlexWashTMرا در نمایشگاه MENA معرفی کرد که تحولی در این حوزه ایجاد می کند. این ماشین لباسشویی به گونه‌ای طراحی شده است که دو شوینده را در یک سیستم قرار داده و به این ترتیب مصرف‌کنندگان گزینه‌های بیشتری برای شستن لباس‌های خود در تمامی شرایط خواهند داشت. سیستمFlexWashTMبا استفاده […]

تاپ خبر۲۴ :شرکت سامسونگ الکترونیکس، سیستم لباسشوییFlexWashTMرا در نمایشگاه MENA معرفی کرد که تحولی در این حوزه ایجاد می کند.

این ماشین لباسشویی به گونه‌ای طراحی شده است که دو شوینده را در یک سیستم قرار داده و به این ترتیب مصرف‌کنندگان گزینه‌های بیشتری برای شستن لباس‌های خود در تمامی شرایط خواهند داشت. سیستمFlexWashTMبا استفاده از مجموعه فناوری‌های اصلی سامسونگدرحوزه لباسشویی، پیشرفته‌ترین و انعطاف‌پذیرترین روش‌های شست‌وشوی لباس را با هدف برآوردن نیازهای خانواده‌های پرمشغله امروزی فراهم می‌کند.
هر بخش مجزای شست‌وشو که در این دستگاه تعبیه شده، خصوصیات منحصربه‌فردی برای رفع بخشی از نیازهای شست‌وشوهای روزمره دارد. لگن جلوییFlexWashTMبا حجم ۲۳ کیلوگرم (بزرگ‌ترین حجم موجود در این رده) می‌تواند لباس‌های عادی یا بزرگ را بشوید. در عین حال لگن بالاییFlexWashTMنیز ۵/۳ کیلوگرم به حجم کلی دستگاه اضافه می‌کند که البته برای شست‌وشوی حجم کمتر لباس و به‌صورت جداگانه کاربرد دارد. برای شست‌وشوی سریع مقادیر زیاد لباس، کاربر می‌تواند از هر دو لگن به‌صورت همزمان اما با برنامه‌های شست‌وشوی متفاوت استفاده کند.
جورجز برکات، مدیر منطقه‌ای بخش لوازم خانگی دیجیتال شرکت سامسونگ در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌گوید:«روش زندگی مردم به ویژه در مساله کارآمدی در خانه، تغییر کرده است. ما در سامسونگ مراقب هستیم که محصولات‌مان همگام با کاربران متحول شوند.FlexWashTMجدیدترین نوآوری ماست که تمامی نیازهای شست‌وشوی شما را به‌صورت یکجا برآورده می‌کند و زمان لازم برای این کار را کاهش می‌دهد. این نوآوری به مشتریان ما امکان می‌دهد روند شست‌وشو را با آزادی عمل و انعطاف بالا مطابق با روش زندگی خودشان و نه هیچ روش دیگری، تنظیم کنند.»
امروزه مشتریان به دنبال یافتن روش‌هایی کارآمدتر و موثرتر برای انجام سریعتر کارها و فائق آمدن بر مشکلات روند شست‌وشو هستند و سیستم جدید خشک‌کنFlexDryTMبا هدف متحول کردن بازار در این دوره طراحی شده است.
در سیستم جدید شست‌وشویFlexWashTMنیز از سه فناوری اصلی سامسونگ برای لباسشویی، یعنیEcoBubbleTM, BubbleSoakTM و Vibration Reduction Technology (VRT) استفاده شده است.EcoBubbleTM از هوا و آب برای حل کردن مواد شوینده و ایجاد عملکرد قوی حباب برای تمیز کردن استفاده می‌کند که تا ۴۰ بار کارآمدتر است. فناوریBubbleSoakTMنیز پس از تمام شدن دور عادی شست‌وشو، به ‌صورت کامل لباس‌ها را در حباب فعال غرق کرده و یک دور اضافه تمیزکاری قوی ایجاد می‌کند و ضمنا VRT نیز صدا و لرزش را در حین چرخش‌های دور تند، کاهش می‌دهد.
حرف آخر اینکه سیستمFlexWash™ امکان اتصال به اینترنت اشیا را دارد و خصوصیات هوشمند تعبیه‌شده در آن به کاربر امکان می‌دهد با استفاده از گوشی هوشمند خود و اپلیکیشن Smart Homeسامسونگ، دستگاه را کنترل کند. با استفاده از این برنامه کاربردی امکان راه‌اندازی، توقف و بررسی تمامی چرخه‌های شست‌وشو برای هر دو دستگاه وجود خواهد داشت.
دستگاهFlexWash™ به تازگی جایزه نوآوری نمایشگاه CES 2017 را کسب کرد و پیش از این نیز برای نوآوری‌هایی مانندactivewashTMدر سال ۲۰۱۵ وAddWashTMدر سال ۲۰۱۶ جوایز مربوطه را به خود اختصاص داده است.