تاپ خبر۲۴: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ۱۰ محصول جدید شرکت نفت ایرانول رونمایی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی ایرانول، در سال جهش تولید به منظور تکمیل سبد کالای ایرانول و افزایش سهم بازار و در راستای […]

تاپ خبر۲۴: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ۱۰ محصول جدید شرکت نفت ایرانول رونمایی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی ایرانول، در سال جهش تولید به منظور تکمیل سبد کالای ایرانول و افزایش سهم بازار و در راستای استراتژی این شرکت ، ۱۰ محصول جدید با تکنولوژی بالا و قابل رقابت از لحاظ کیفیت در حد و اندازه بازارهای جهانی، تولید و به بازار عرضه شد.
ایرانول یونا روغـــــن مـوتـور بنــزیـنــــی ، ایرانول ۱۲۰۰۰ ، ایرانول یورو دیزل روغن موتور دیزلی تمام سینتتیک ، ایرانول موتورو روغن موتورسیکلت بنزینی چهار زمانه، ایرانول هنزا ۲ روغن موتور دریایی دو زمانه، ایـرانـول ATF SP-IV روغن دنده اتوماتیک خودرو و ایـرانـول COOLMAX سیال خنک کننده ـ ضد یخ و ضد جوش، از جمله محصولات موتوری هستند که روزگذشته(۲۵ بهمن)رونمایی شدند این محصولات به ترتیب به منظور مصرف در خودروهای بنزینی، دیزلی سنگین دارای استاندارد آلایندگی EURO 5 ، موتور سیکلت بنزینی چهار زمانه و غیر اتوماتیک، قایق های موتوری، روغن دنده اتوماتیک برای خودروهای سواری ژاپنی و کره ای و ضد یخ برای خودروهای سبک و سنگین کاربرد دارند.
سه محصول گریس لیتیوم RES Lubril 00 ، روغن محافظ ورق فولاد RES PTO 25 و گریس لیتیوم کمپلکس RES Li-Complex نیز جز محصولات صنعتی هستند که به ترتیب جهت استفاده در صنایع فولاد، سیمان و خـودروسـازی، محافـظـت از ورقـهـای فـولادی در بـرابـر زنگ زدگی، مـعـادن و یاتاقان های چرخش در انواع خودروهای سـبک و سـنـگـیـن کاربرد دارند.

گفتنی است؛ شرکت نفت ایرانول همواره بر تولید محصولات با کیفیت تاکید داشته و امروزه با تکمیل محصولات خود متناسب با استانداردهای جهانی و تنوع در محصولات، مجموعه‌ای پیشرو در این عرصه محسوب می‌شود.