تاپ خبر۲۴: در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه آثار خوشنویسی گروه حلقه وصل، از اثری که توسط سه استاد خوشنویس تحریر شده، رونمایی خواهد شد. سعید صبور، مدیر اجرایی گروه حلقه وصل، گفت: این نمایشگاه بعد از نمایشگاههای تهران، شیراز و اصفهان در سالهای ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ ، چهارمین نمایشگاه گروه حلقه وصل است که عصر روز […]

تاپ خبر۲۴: در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه آثار خوشنویسی گروه حلقه وصل، از اثری که توسط سه استاد خوشنویس تحریر شده، رونمایی خواهد شد.

سعید صبور، مدیر اجرایی گروه حلقه وصل، گفت: این نمایشگاه بعد از نمایشگاههای تهران، شیراز و اصفهان در سالهای ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ ، چهارمین نمایشگاه گروه حلقه وصل است که عصر روز جمعه ۸ اسفندماه در نگارخانه ترانه باران تهران گشایش می‌یابد.

صبور افزود: در این نمایشگاه مجموعه‌ای از آثار نستعلیق استادان اسفندیار ستارپور، محمد شهبازی و رضا صفری به نمایش در خواهد آمد که سهم هر یک از ایشان ۱۰ اثر است؛ همچنین برای اولین بار یک اثر توسط هر سه استاد به شکل مشترک تحریر شده و به نام «حلقه وصل خوشنویسان» رقم خورده است تا نمادی برای همدلی بیشتر میان خوشنویسان باشد.
چهارمین نمایشگاه حلقه وصل از ۸ تا ۱۴ اسفند ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در نگارخانه ترانه باران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان پل رومی، خیابان شریفی منش، به سمت الهیه نبش کوچه لادن، شماره ۲۷ برای بازدید عموم دایر خواهد بود.