تاپ خبر۲۴: با حضور استاندار قم و مدیرعامل رایتل فاز اولیه ایجاد زیرساخت های اختصاصی کامپیوتری و تلفنی استان قم به بهره برداری رسید. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، عصر شنبه در جلسه شورای معاونین استان قم و با حضور سیدمجید صدری مدیر عامل رایتل، سید مهدی صادقی استاندار قم و جمعی […]

تاپ خبر۲۴: با حضور استاندار قم و مدیرعامل رایتل فاز اولیه ایجاد زیرساخت های اختصاصی کامپیوتری و تلفنی استان قم به بهره برداری رسید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، عصر شنبه در جلسه شورای معاونین استان قم و با حضور سیدمجید صدری مدیر عامل رایتل، سید مهدی صادقی استاندار قم و جمعی از مدیران استانی و همینطور مدیران شرکت رایتل، تفاهم نامه سه جانبه ای بین شرکت خدمات ارتباطی رایتل، استانداری قم و نهاد ریاست جمهوری منعقد شد.
براساس این تفاهم نامه سرویس های مدنظر استانداری و فرمانداری بر روی APN رایتل ارایه شده است و در فاز بعدی خدمات اجرایی که در حال حاضر بر بستر اینترنت ارایه می شود می تواند بر روی این شبکه ها در اختیار مردم قرار گیرد.
شایان ذکر است در این جلسه عطاءاله ملکی تبار رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت ریاست جمهوری و نیز حسین ملایجردی رییس مجمع دبیرخانه های کل کشور حضور داشتند.