تاپ خبر۲۴: Sony با XperiaTM Z5، XperiaTM Z5 Compact و XperiaTM Z5 Premium، نخستین تلفن هوشمند۲ ۴K۱ در جهان، از نسل جدید دوربین تلفن هوشمند رونمایی کرد Xperia Z5 بهترین دوربین را به همراه طراحی زیبا و قابلیت ضدآب۴، به تلفن‌های هوشمند پیشرو۳ می‌آورد Xperia Z5 Premium دستگاهی فراتر از پرچم‌دار است که با نخستین نمایشگر […]

تاپ خبر۲۴: Sony با XperiaTM Z5، XperiaTM Z5 Compact و XperiaTM Z5 Premium، نخستین تلفن هوشمند۲ ۴K۱ در جهان، از نسل جدید دوربین تلفن هوشمند رونمایی کرد

  • Xperia Z5 بهترین دوربین را به همراه طراحی زیبا و قابلیت ضدآب۴، به تلفن‌های هوشمند پیشرو۳ می‌آورد
  • Xperia Z5 Premium دستگاهی فراتر از پرچم‌دار است که با نخستین نمایشگر ۴K UHD در جهان۵ و فناوری ارتقاء کیفیت ۴K Ultra HD سرگرمی‌های همراه را از نو تعریف می‌کند
  • نسل جدید تجربهٔ دوربین تلفن هوشمند که با فناوری دوربین‌های دارای لنزهای قابل تعویض αTM متعلق به Sony طراحی شده، برای ثبت لحظات در کسری از ثانیه ساخته شده است. حسگر کاملاً جدید ۲۳ مگاپپیکسلی Exmor RS برای موبایل، سریع‌ترین فوکوس خودکار را در بین تلفن‌های هوشمند پیشرو۶ ارائه می‌کند
  • مجهز به حسگر اثر انگشت یکپارچه‌شده با دکمهٔ روشن/خاموش برای قفل‌گشایی حسی

 

 برلین، IFA، ۲ سپتامبر ۲۰۱۵- Sony Mobile Communications  (“Sony Mobile)امروز از نسل جدید تلفن‌های هوشمندش، Xperia Z5 و Xperia Z5 Compact و نیز نخستین تلفن هوشمند ۴K  در جهان با نام Xperia Z5 Premium، که هر کدام برای بهتر کردن تجربه‌های روزمرهٔ زندگی مهندسی شده‌اند، رونمایی کرد.

هیروکی توتوکی، رئیس ومدیر ارشد اجرایی Sony Mobile Communications گفت: «از آنجایی‌که کاربران بیشتر محتوای پست هایشان را در حال حرکت خلق کرده و به‌اشتراک می‌گذارند، ما هم تازه‌ترین نوآوری‌های Sony در دوربین، طراحی و نمایشگر را در سری Xperia Z5 به‌کار گرفتیم تا این تلفن‌های هوشمند بهترین پلتفرم ممکن برای سبک زندگی و سرگرمی باشند.»

تجربهٔ دوربین موبایل متفاوت با سایرین

Xperia Z5 به حسگر کاملاً جدید و بسیار بزرگ ۲٫۳/۱ اینچی Exmor RS  برای موبایل ۲۳ مگاپیکسلی و لنز G با دیافراگم ۲٫۰ متعلق به Sony مجهز شده است. این نخستین ماژول دوربین تلفن هوشمند کاملاً بازنگری شده از زمان  Xperia Z1 است که با فناوری دوربین‌های مجهز به لنزهای قابل تعویض αTM متعلق به Sony برای تصویربرداری واضح و زنده در هربار، طراحی شده است.

این دوربین توانایی سریع‌ترین فوکوس خودکار را در تلفن‌های هوشمند دارد و ثبت تصاویر را با ترکیب سرعت و دقت در کسری از ثانیه و به راحتی امکان‌پذیر می‌کند. این دوربین سرعت پیشگام ۰٫۰۳۷ ثانیه، سریع‌تر از سرعت پلک زدن انسان (به‌طور متوسط بین ۰٫۱ تا ۰٫۴ ثانیه)، را ارائه می‌کند. بنابراین چه در حال پریدن برای گرفتن فریزبی در پارک باشید یا شیرجه زدن در استخر  یا حتی پرش با اسکیت، قدرت ثبت هم‌زمان هر عمل غیرمنتظره‌ای را خواهید داشت.

ترکیبی از حسگر بزرگ۲۳ مگاپیکسلی Exmor RS برای موبایل، نرم‌افزار پردازش پیشرفته و بزرگ‌نمایی واضح ۵ برابر تصویر با کمترین میزان از دست‌دادن کیفیت، به شما اجازه می‌دهد به سوژه‌ها اعم از جاهای دیدنی، معماری‌های زیبا یا سایر اشیاء مورد علاقهٔ‌تان نزدیک‌تر شوید. علاوه‌براین پیشرفت‌هایی انجام گرفته در تصویربرداری در نور کم بدین معناست که می‌توانید حتی در شب یا محیط‌های تاریک‌تر، عکس‌هایی واضح‌تر و با نویز و محوشدگی کمتر بگیرید. قابلیتی که برای عکس‌برداری از طلوع یا چشم‌انداز ساختمان‌های شهر در شب ایده‌آل است.

با محبوبیت روزافزون ثبت محتوا برای رسانه‌های اجتماعی، سری Xperia Z5 برای پاسخگویی به این نیاز، پیشرفت‌های چشمگیری را در SteadyShotTM  تکامل‌یافته با حالت فعال هوشمند Sony، برای ویدیو ارائه می‌کند. بهبودهای بیشتر به معنای امکان ثبت یکدست و بدون تکان یا لرزش صحنه‌های پرتحرک مانند دوچرخه یا اسکیت‌سواری هستند.

 

طراحی‌شده برای زندگی، با همان تجربه‌های پرچم‌دار با گزینه‌های مختلف شکل ظاهری

عملکردی قدرتمند که از پس خواسته‌ها برمی‌آید

پشتازی Sony در ۴K اکنون در دستگاه‌های همراه- Xperia Z5 Premium، نخستین تلفن هوشمند ۴K در جهان

سری پرچم‌داری که با اکوسیستمی از محتوا و سرگرمی پشتیبانی می‌شود

سبک هوشمند با لوازم جانبی جدید

مشخصات و زمان عرضه

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/