تاپ خبر۲۴ : نخستین سامانه متمرکز صندوق امانات الکترونیک کشور در بانک ملت با حضور علی رضا لگزایی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل این بانک، در محل مدیریت شعب منطقه یک تهران رونمایی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ملت، در فاز نخست مشتریان این بانک در استان های تهران، فارس، خراسان […]

تاپ خبر۲۴ : نخستین سامانه متمرکز صندوق امانات الکترونیک کشور در بانک ملت با حضور علی رضا لگزایی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل این بانک، در محل مدیریت شعب منطقه یک تهران رونمایی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ملت، در فاز نخست مشتریان این بانک در استان های تهران، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، قم، اردبیل و بوشهر می‌توانند از این خدمت جدید و متمایز برخوردار شوند.
بر اساس این گزارش، صندوق‌های جدید که از امنیت بسیار بالایی برخوردارند، در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و برای استفاده از آنها علاوه بر کلید صندوق و کارت تردد هوشمند، اثر انگشت صاحب صندوق نیز لازم است. همچنین مشتریان می‌توانند به‌صورت اختیاری برای صندوق امانات خود رمز عبور نیز تعیین کنند.
داشتن حداقل سن ۱۸سال تمام شمسی، داشتن حساب قرض‌الحسنه جاری بدون دسته چک یا کوتاه‌مدت عادی نزد بانک ملت و دارابودن اثرانگشت قابل ثبت از شرایط بهره مندی از خدمت صندوق امانات الکترونیک بانک ملت است.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمت جدید بانک ملت می‌توانند به شعب این بانک در استان‌های یادشده مراجعه کنند.