تاپ خبر۲۴ :مدیرعامل بانک شهر شب گذشته با حضور در برنامه تهران ۲۰ شبکه پنج سیما به تشریح اقدامات این بانک در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پرداخت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با تبریک اعیاد شعبانیه به تمامی هموطنان، نمایشگاه کتاب پایتخت را بزرگترین رویداد فرهنگی در […]

تاپ خبر۲۴ :مدیرعامل بانک شهر شب گذشته با حضور در برنامه تهران ۲۰ شبکه پنج سیما به تشریح اقدامات این بانک در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پرداخت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، دکتر حسین محمدپورزرندی با تبریک اعیاد شعبانیه به تمامی هموطنان، نمایشگاه کتاب پایتخت را بزرگترین رویداد فرهنگی در کشور عنوان کرد و گفت:خوشبختانه بانک شهر طی روزهای گذشته توانسته است به روز ترین و کامل ترین خدمات بانکی را به بازدیدکنندگان از نمایشگاه سی ام کتاب ارایه کند.

وی در ابتدا با تشریح نحوه ثبت نام و دریافت بن کارت‌های خرید نمایشگاه کتاب تهران، گفت: ثبت نام بن کارت‌های این نمایشگاه ویژه دانشجویان، اساتید مراکز آموزش عالی، طلاب علوم دینی و دانش آموزان از ۳۱ فروردین ماه و طبق جدول زمانبدی انجام شد.

پورزرندی تاکید کرد: در این دوره نمایشگاه، بن کارت‌های ۱۰۰ هزار تومانی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است که ۴۰ هزار تومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۶۰ هزارتومان آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت ‌شد.

وی ادامه داد: همچنین برای اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه، بن کارت‌های ۲۵۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است که ۷۵ هزارتومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۱۷۵ هزارتومان آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت ‌شده است؛ در این خصوص، بن کارت‌های ۵۰ هزار تومانی نیز به دانش آموزان اختصاص یافت.

پورزرندی افزود: متاسفانه در سال های گذشته ارایه بن کارت ها به متقاضیان تنها از طریق شعب منتخب بانک ها انجام می گرفت اما در نمایشگاه سال گذشته و همچنین نمایشگاه سال جاری پیشخوان های شهرنت بانک شهر نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده تحویل بن کارت ها به متقاضیان عزیز بوده و هستند.

ارائه بن کارت تا روز پایانی نمایشگاه

وی تصریح کرد: با اصلاح زیرساخت ها و توجه به حقوق هموطنان، امسال تا روز آخر نمایشگاه به ارایه بن کارت خواهیم پرداخت.

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اینکه در حدود ۴ هزار دستگاه کارتخوان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به کار گرفته شده است، ادامه داد: بیش از ۷۵ دستگاه خودپرداز، بیش از ۶۵ دستگاه وب کیوسک،۱۲ پیشخوان شهرنت و ۲ دستگاه صراف الکترونیک تاکنون برای خدمت رسانی به بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب مستقر شده است.

پورزرندی گفت: طی مدت زمان برگزاری نمایشگاه، ۳۰۰ نفر از کارکنان بانک شهر با لباس متحدالشکل برای خدمت رسانی بهتر به بازدیدکنندگان اقدام به خدمت رسانی و راهنمایی هموطنان می کنند.

پیشخوان های شهرنت ارائه دهنده خدمات بانکی ۲۴ ساعته

وی با بیان این که در حال حاضر بانکداری الکترونیکی جایگزین بانکداری سنتی شده و این مهم، حرف اول را در نظام بانکی دنیا می زند، افزود: درهمین رابطه مردم کشور ما می توانند با مراجعه به پیشخوان های شهرنت بانک شهر در هر ساعت از شبانه روز، خدمات بانکی دریافت کنند.

پورزرندی، پیشرفت های بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیکی را برای بانک های اروپایی غیرقابل تصور عنوان کرد و گفت: بسیاری از مدیران بانک های خارجی با حضور در پیشخوان های شهرنت بانک شهر از دسترسی بانک شهر به این دستاوردهای بزرگ در شرایط تحریم، ابراز شگفتی کردند.

مدیرعامل بانک شهر تاکید کرد: امسال توانستیم با حمایت های بانک مرکزی و تلاش کارکنان جوان و نخبه بانک شهر، سرویس NFC را برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور و در نمایشگاه کتاب تهران راه اندازی کنیم. در این سرویس متقاضیان دارای گوشی‌های اندروید، به جای بن کارت فیزیکی از طریق موبایل اقدام به خرید کتاب می‌کنند.

افزایش ۲۵ درصدی فروش کتاب در نمایشگاه تهران نسبت به سال گذشته

وی با بیان اینکه به نسبت سال گذشته ۲۵ درصد افزایش فروش کتاب را در نمایشگاه کتاب تهران داشته ایم، عنوان کرد: تعداد محدودی از هموطنان از سرویس NFC استفاده کرده اند؛ اما قطعا با فرهنگ سازی که طی سال جاری انجام خواهد شد، در آینده نزدیک استقبال از این سرویس افزایش خواهد یافت، زیرا استفاده از این سرویس باعث کاهش مصرف کاغذ و کمک به محیط زیست خواهد شد.

پورزرندی با اشاره به استقبال گسترده مردم شهرهای مختلف از نمایشگاه های کتاب استانی، خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۵ با برگزاری ۲۹ نمایشگاه کتاب استانی توانستیم ضمن خدمات رسانی به مردم خوب کشورمان فضاهای مناسبی را برای حضور پررنگ ناشران در این نمایشگاه ها فراهم کنیم.

مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اینکه خوشبختانه تعداد ناشران در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نسبت سال قبل افزایش قابل توجهی داشته است، گفت: انشالله در سال جاری شاهد ارایه تسهیلات مناسب از سوی بانک شهر به ناشران خوب کشورمان خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد، البته باید اعلام کنم که به دنبال این هستیم تا در آینده نزدیک، تسهیلاتی را نیز برای علاقمندان به حوزه کتاب در نظر بگیریم.

در پایان، بر اساس نتایج نظرسنجی برنامه تهران ۲۰ که شب گذشته به صورت زنده از صدا و سیمای کشورمان پخش شد، ٩٨.٢ درصد از مخاطبان برنامه از خدمات بانک شهر در نمایشگاه کتاب پایتخت ابراز رضایت کامل داشتند.