تاپ خبر۲۴: در نظر سنجی صور ت گرفته در برنامه تلویزیونی “تهران ۲۰” ناشران،غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پایتخت ، رضایت ۹۸٫۵ درصدی خود را از عملکرد این بانک اعلام کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،دکتر حسین محمد پورزندی شب گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی “تهران […]

تاپ خبر۲۴: در نظر سنجی صور ت گرفته در برنامه تلویزیونی “تهران ۲۰” ناشران،غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پایتخت ، رضایت ۹۸٫۵ درصدی خود را از عملکرد این بانک اعلام کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،دکتر حسین محمد پورزندی شب گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی “تهران ۲۰” با اشاره به اقدامات این بانک در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت:امسال سومین سالی است که بانک شهر به عنوان بانک عامل نمایشگاه بین المللی کتاب فعالیت می کند و طی این سالها تلاش شد خدمات شایسته ای به اهالی کتاب و کتاب خوانی ارایه شود.
وی با بیان اینکه شعار بانک شهر “نوآوری در خدمت” است و امسال نیز در نمایشگاه بین المللی کتاب از روش های نوین بانکی برای خدمات دهی به شهروندان استفاده شد تا رضایتمندی آنان فراهم شود، افزود: از سازمان ثبت احوال و معاونت فناوری بانک مرکزی بسیار تشکر می کنم چراکه زمینه ای فراهم کردند که برای اولین بار از ظرفیت کارت ملی هوشمند به عنوان بن کارت نمایشگاه کتاب استفاده شود.
پورزرندی تصریح کرد: این اقدام نوآورانه علاوه بر کمک به محیط زیست به صرفه جویی در وقت افراد هم کمک کرد چراکه لازم نبود دانشجویان،اساتید و… در صف های طولانی دریافت بن های فیزیکی بایستند.
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار شرایطی فراهم شد تا علاقمندان از سه روش استفاده از کارت ملی هوشمند،N F C و یا روش سنتی بن کارتهای خود را دریافت کنند، ادامه داد: درمجموع ۳۵ هزار و ۶۰۰ کارت به شیوه کارت ملی هوشمند تقاضا شد و تا روز ششم بالغ بر ۵۰ هزار تراکنش به این روش انجام شده است.
پورزرندی ادامه داد: بانک شهر در نمایشگاه بین المللی کتاب امسال بیش از ۲۰ دستگاه خود پرداز سالنی، ۳۰ دستگاه وب کیوسک ، ۵ دستگاه خودپرداز سیار ، ۳ دستگاه پیشخوان سیار و ۶ باجه سیار مستقر کرده است؛باجه مرکزی بانک شهر نیز در نمایشگاه با ۱۶ کانتر، تمامی خدمات بانکی مورد نیاز بازدیدکنندگان را ارائه می دهد.
وی افزود:همچنین باجه صرافی بانک شهر نیز در نمایشگاه فعال است تا خدمات ارزی به ناشران خارجی و خریداران کتب خارجی ارائه کند.
پورزرندی با بیان اینکه با موافقت معاون ارزی بانک مرکزی شرایطی فراهم شد که پژوهشگران و دانشجویانی کتب خارجی را با نرخ بانک مرکزی خریداری کنند، ادامه داد:خریداران کتاب خارجی با داشتن صورتحساب کتاب به همراه تراکنش خرید می توانند به غرفه بانک شهر مراجعه و از ارز با نرح مصوب بانک مرکزی استفاده کنند.
وی با بیان اینکه بانک شهر در راستای پاسخگویی به مسئولیت های اجتماعی خود و تبدیل شدن به بانکی اجتماعی و در راستای اعتلای فرهنگی و علمی کشور و رشد و توسعه کتابخوانی گام برداشته است، گفت: از کمک های وزارت ارشاد به بانک شهر به عنوان بانک عامل نمایشگاه کتاب، تشکر می کنیم.
پورزرندی با بیان اینکه بانک شهر علاوه بر پوشش نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، تمامی نمایشگاه های کتاب برگزار شده در ۳۲ استان کشور را نیز پوشش می دهد ادامه داد: سهام داران بانک شهر،شهرداری ها هستند و با تفاهمی که با شهرداران انجام شده است از بیلبوردهای سطح شهر برای تشویق مردم به کتابخوانی استفاده شده که به این ترتیب حضور مردم در نمایشگاه ها چندین برابر شود.
مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: حضور بانک شهر در استانها تنها به برگزاری نمایشگاه کتاب محدود نیست بلکه طی سال های گذشته در کل پروژه های مترو کلانشهرها سرمایه گذاری شد به گونه ای که در متروی مشهد که با حضور رئیس جمهور افتتاح شد بانک شهر سرمایه گذاری ویژه ای داشته است و در تهران نیز همه خطوط مترو با مشارکت این بانک انجام شده است.
مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه از سال گذشته بانک شهر با همکاری وزارت ارشاد تسهیلات ارزان قیمتی را برای ناشران در راستای اعتلای فرهنگ در نظر گرفته شده است گفت: امسال برای اولین بار شرایطی فراهم شده تا تسهیلات ارزان قیمت برای دانشجویان نیز فراهم شود به گونه ای که اگر دانشجویان در طول زمان برگزاری نمایشگاه نسبت به افتتاح حساب با سپرده ۵۰۰ هزار تومان با ماندگاری سه ماه اقدام کنند از تسهیلات تا سقف ۵ میلیون تومان بهره مند خواهند شد.
بر این اساس، با نظر سنجی صورت گرفته در این برنامه در خصوص خدمات بانک شهر در این نمایشگاه، رضایت ۹۸٫۵ درصدی ناشران،غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پایتخت از عملکرد این بانک اعلام شد.