تاپ خبر۲۴: طی هفته منتهی به ۸ مردادماه، در حالی ۵۲۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶۶۰۰ میلیارد ریال در بازارهای فیزیکی و فرعی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که به لحاظ حجم و ارزش به ترتیب از رشد ۷۷ و ۶۵ درصدی در مقایسه با هفته قبل […]

تاپ خبر۲۴: طی هفته منتهی به ۸ مردادماه، در حالی ۵۲۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶۶۰۰ میلیارد ریال در بازارهای فیزیکی و فرعی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که به لحاظ حجم و ارزش به ترتیب از رشد ۷۷ و ۶۵ درصدی در مقایسه با هفته قبل برخوردار شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته مذکور در تالار محصولات کشاورزی، ۴۲۰۰ تن شکرسفید و ۲ هزار تن ذرت به فروش رسید.
همچنین، در تالار داخلی و صادراتی محصولات صنعتی و معدنی، ۲۵۰ هزار و ۹۲۹ تن انواع کالا با ارزشی بیش از ۲۶۵۴ میلیارد ریال معامله شد.
در این تالار، ۱۳۱ هزار و ۹۷۲ تن انواع مقاطع فولادی، ۱۱۰ هزار تن سنگ آهن، ۴۲۴۵ تن انواع مس، ۱۰۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۴۶۰۰ تن آلومینیوم و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها خریداری شد.
همچنین در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۶۸ هزار و ۹۰۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۸۴۵ میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار، ۱۲۰ هزار و ۹۹۳ تن انواع قیر، ۴۲ هزار و ۸۵۶ تن مواد پلیمری، ۵۸ هزار و ۸۰۰ تن وکیوم باتوم، ۳۰ هزار تن لوب کات، ۱۳ هزار و ۹۲۰ تن مواد شیمیایی، ۳۰۰ تن عایق رطوبتی، ۲۰۳۰ تن گوگرد و ۱۰ تن گاز آرگون معامله شد.