تاپ خبر۲۴: تعداد تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا آبان‌ماه سال ۹۲ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته ۲۳ درصد رشد نشان می دهد. این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی […]

تاپ خبر۲۴: تعداد تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا آبان‌ماه سال ۹۲ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته ۲۳ درصد رشد نشان می دهد.

این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرارداده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می گردد و دارای قابلیت‌های فراوانی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط ، پرداخت قبوض و… می‌باشد که تا پایان مهر ماه سال جاری بیش از ۱۹۱ هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت دراین سامانه به طور میانگین درماه حدود ۹ میلیون تراکنش مالی خود را با موفقیت به انجام رسانده‌اند.

گفتنی است این بانک با بهره‌گیری از دستگاه رمز ساز لحظه‌ای One-time password) OTP ) درمحیطی کاملاً امن وبدون حضور فیزیکی درشعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و… نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش‌های مطمئنی درنظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد.

شایان ذکراست استفاده از سیستم غیرحضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران، درحال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب‌ها، تعیین مبلغ چک، رویت صورتحساب را امکان پذیرساخته و توانسته است نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.