تاپ خبر۲۴: در هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه، ۶۷۵ هزار و ۶۵۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۲ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد ۲۱ و ۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد. […]

تاپ خبر۲۴: در هفته منتهی به ۱۰ بهمن ماه، ۶۷۵ هزار و ۶۵۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۲ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد ۲۱ و ۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۲۳۴ هزار و ۱۲۲ تن انواع کالا به ارزش ۱۴ هزار و ۶۹۴ میلیارد ریال معامله شد.
در این تالار ۲۲۶ هزار و ۳۳۵ تن فولاد، ۴ هزار و ۸۶۵ تن مس، ۲ هزار و ۷۰۰ تن آلومینیوم، ۲۱۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۲۹ کیلوگرم شمش طلا از سوی مشتریان خریداری شد.
همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۴۳۸ هزار و ۳۳۸ تن انواع کالا به ارزش ۱۸ هزار و ۴۴ میلیارد ریال به فروش رسید.
در این تالار ۱۱۳ هزار و ۶۲۰ تن قیر، ۱۹۰ هزار و ۸۵۰ تن وکیوم باتوم، ۶۸ هزار و ۵۹۵ تن مواد پلیمری، ۳۲ هزار تن لوب کات، ۲۵ هزار و ۸۰۹ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۵۸ تن روغن پایه، ۲ هزار تن سلاپس واکس، ۹۵۰ تن عایق رطوبتی و ۴ هزار و ۲۵۰ تن گوگرد معامله شد.
همچنین بازار فرعی بورس کالای ایران هم طی هفته مذکور معامله ۳ هزار و ۱۹۴ تن انواع کالا را تجربه کرد.