تاپ خبر۲۴: تولید گروه خودوسازی سایپا در ۶ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ با رشد ۱۹٫۸ درصدی همراه بوده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از سایپا نیوز؛ میزان تولید گروه سایپا در شش ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ۱۹٫۸ درصد رشد […]

تاپ خبر۲۴: تولید گروه خودوسازی سایپا در ۶ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ با رشد ۱۹٫۸ درصدی همراه بوده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از سایپا نیوز؛ میزان تولید گروه سایپا در شش ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ۱۹٫۸ درصد رشد داشته و در مقایسه با ۶ ماهه نخست سال ۹۴، با ۵۳٫۹ درصد، رشد چشمگیری در تولید داشته است.

براساس این گزارش، گروه سایپا تا پایان ۶ ماهه نخست امسال، با تولید ۲۸۵ هزار و ۷۹ دستگاه خودرو، توانسته است بیش از ۹۵ درصد از برنامه تولید را محقق کند و نسبت به مدت مشابه در مرداد ماه ۹۵ با تولید ۲۳۷ هزار و ۹۸۷ دستگاه خودرو رشد مناسبی را تجربه کند.

این گزارش می افزاید: براساس برنامه تولید به تفکیک هریک از ماه ها در شش ماه نخست امسال، گروه خودروسازی سایپا توانست در ماه های خرداد و تیر ۱۰۶ درصد و در شهریور ماه ۱۰۷ درصد از هدف گذاری برنامه تولید را محقق سازد.