تاپ خبر۲۴:همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع)، برندگان طرح هزاران لبخند بهاری همراه اول جوایز خود را دریافت کردند.  عصر روز سه­شنبه ۲۶ شهریورماه، طی مراسم جشنی که به مناسبت سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت -امام رضا(ع)- در برج همراه برگزار شد، ۱۰ کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن […]

تاپ خبر۲۴:همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع)، برندگان طرح هزاران لبخند بهاری همراه اول جوایز خود را دریافت کردند.

 عصر روز سه­شنبه ۲۶ شهریورماه، طی مراسم جشنی که به مناسبت سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر آسمان امامت -امام رضا(ع)- در برج همراه برگزار شد، ۱۰ کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن و ۶۰ کمک هزینه ۲۵۰میلیون ریالی خرید خودرو به برندگان طرح لبخند بهاری همراه اول اهداء شد.

در این مراسم مهندس ناصر یوسف پور، عضو هیأت مدیره همراه اول، ضمن خوش آمدگویی به برندگان طرح هزاران لبخند بهاری حاضر در مراسم، با تاکید بر “مشتری مداری” در فرهنگ همراه اول اظهار داشت: مشتری در فرهنگ همراه اول جایگاه خاص و رفیعی داشته و در استراتژی ۵ ساله شرکت، برای پوشش هر چه بهتر نیازهای مشترکین، اولویت های زیادی را در نظر گرفته ایم.

یوسف پور افزود: طی ۱۹ سال گذشته، بالغ بر ۶۰ میلیون سیم کارت دایمی و اعتباری همراه اول واگذار شده که این نتیجه اعتماد مردم به ما بوده است و بدین جهت ما نه تنها بزرگترین اپراتور کشور، بلکه خاورمیانه شده ایم. این اعتماد وظیفه ما را سنگین تر می کند و بدین جهت سرفصل مشترک همه بخش های شرکت، رضایت مشترکین است.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال با ارتقای کیفیت شبکه، همراه اول دستاوردهای چشمگیری داشته است، گفت: از ابتدای امسال تا کنون بدلیل ارتقای کیفیت شبکه و افزایش روز افزون تعداد مشترکین، ترافیک در بخش مکالمه(Voice) 35درصد، پیامک(sms) 70 درصد و در بخش دیتا(GPRS) 250 درصد افزایش ترافیک وجود داشته است که این رشد بزرگ را مدیون اعتماد و حسن توجه مشترکین همراه اول می دانیم.

یوسف پور افزود: برای ارائه خدمات بهتر و فراگیر، طرح­های متعددی در نظر گرفته شده است که یکی از آنها همین طرح هزاران لبخند است. طرح فعلی(هزاران لبخند بهاری)، سومین دوره از طرح هزاران لبخند است که امروز در مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) جوایز آن اهدا می شود. این طرح از تمامی استان های کشور برنده داشته که امیدواریم این جوایز، موجبات خیر و برکت در زندگی برندگان را فراهم سازد؛ همچنین وی خطاب به برندگان اظهار داشت: امید است  این لبخند بهاری که اکنون بر لبان شما نشسته، همیشه بهمراه همراه اول بر لبانتان ادامه یابد.