تاپ خبر۲۴: رایتل به مناسبت بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک( الکامپ ۲۰۱۴ ) طرح دکا پلاس با تخفیف های بینظیر را ارائه میدهد به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی رایتل، در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ۲۰۱۴ ) که در تاریخ ۱۶ […]

تاپ خبر۲۴: رایتل به مناسبت بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک( الکامپ ۲۰۱۴ ) طرح دکا پلاس با تخفیف های بینظیر را ارائه میدهد
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی رایتل، در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ ۲۰۱۴ ) که در تاریخ ۱۶ لغایت ۱۹ آذر ماه برگزار می‌گردد، این اپراتور در قالب طرحی ویژه، تخفیف‌های خاصی را برای متقاضیان انواع سیم کارت های خود در نظر گرفته است.
براساس این خبر، متقاضیان دریافت سیم کارت رایتل جهت استفاده از تخفیفات در نظر گرفته شده می توانند از تاریخ ۷ تا ۱۵ آذرماه  با مراجعه به وبسایت رایتل نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند و سپس در تاریخ ۱۶ تا ۱۹ آذر همزمان با برگزاری الکامپ ۲۰۱۴ با مراجعه به غرفه رایتل در محل برگزاری این نمایشگاه واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران نسبت به دریافت سیم کارت خود اقدام کنند.
در این ایام سیم‌کارت دائمی به همراه هدایای بسته آغازین و یک سیم کارت هدیه با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۷۲ هزار تومان به فروش میرسد.
همچنین سیم کارت دیتا به همراه  بسته اینترنت ۳ ماه حرفه ای/ پایه ، مودم رای فای و سیم کارت هدیه با حداکثر ۲۰ درصد تخفیف و با قیمت ۲۳۰ هزارتومان و ۲۶۹ هزار تومان به ترتیب برای بسته ۳ ماهه اینترنت پایه و حرفه ای عرضه میشود.
گفتنی است سیم کارت اعتباری ویژه طرح الکامپ، با بسته آغازین جدیدی به عنوان دکا پلاس شامل ۱۰ هزار دقیقه تماس صوتی درون شبکه،۱۳۰ دقیقه تماس صوتی برون شبکه، ۱۰هزار پیامک درون شبکه و ۱۳۰ عدد پیامک برون شبکه برای مدت ۳۰ روز  با قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش میرسد.
بنابر این گزارش، همچنین به تمامی مراجعه کنندگان در محل نمایشگاه، کارت تخفیف ارائه میشود تا از طریق آن مراجعه کنندگان به نمایشگاه الکامپ بتوانند برای خرید هر یک ازسیم‌کارت‌های رایتل(دایمی، اعتباری و یا بسته سیم‌کارت دیتا)  از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است سیم‌کارت ثبت‌نام شده از طریق پست و بدون هزینه اضافه برای متقاضیان ارسال می شود.
شایان ذکر است تمامی سیم‌کارت‌های ارائه شده در این طرح، مشمول « سیم کارت هدیه رایتل » می‌باشند که هموطنان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه « سیم کارت هدیه» ( http://www.rightel.ir/bogof) در وب سایت رایتل مراجعه نمایند.
متقاضیان جهت استفاده از کارت تخفیف می‌توانند تا ۳۰ دی ماه با مراجعه به وب‌سایت رایتل نسبت به ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت مورد نظر خود اقدام نمایند.