تاپ خبر۲۴: نسل جدید دستگاه‌های بیسیم خرید فروشگاهی بانک ایران زمین مجهز به Wi-Fi با هدف ارائه خدمات مطلوبتر به استفاده کنندگان، آغاز به کار کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین، براساس اعلام مدیریت بانکداری الکترونیک، نسل جدید دستگاه‌های سیار خرید فروشگاهی (POS) با هدف ارائه خدمات مطلوبتر، سریعتر و […]

تاپ خبر۲۴: نسل جدید دستگاه‌های بیسیم خرید فروشگاهی بانک ایران زمین مجهز به Wi-Fi با هدف ارائه خدمات مطلوبتر به استفاده کنندگان، آغاز به کار کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین، براساس اعلام مدیریت بانکداری الکترونیک، نسل جدید دستگاه‌های سیار خرید فروشگاهی (POS) با هدف ارائه خدمات مطلوبتر، سریعتر و افزایش رضایت مندی مشتریان از خدمات بانکداری الکترونیک، فعالیت خود را آغاز کرد.
این نسل از کارت خوان های فروشگاهی دارای فناوری استفاده از سیستم های ارتباطی Wi-Fiبه جای سیستم های GPRS گذشته است که سرعت عملکرد وضریب اطمینان ارتباطی بسیار بالا را نسبت به گذشته ارائه می دهد.
این دستگاه‌ها برای رستوران‌ها، فروشگاههای مواد غذایی و سایر فروشگاه‌هایی که در مراکز و مناطق خارج از شبکه های موبایل هستند بسیار مطلوب است.
بر همین اساس مشتریان گرامی می توانند جهت درخواست این نسل از دستگاه‌ها با حضور در شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند.