تاپ خبر۲۴:بانک ‌پاسارگاد در خدمتی دیگر، نسخه ویندوز فون سامانه پرداخت همراه پاسارگاد را راه‌اندازی کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این نسخه با امکان دریافت موجودی و صورتحساب کارت، انتقال وجه کارتبهکارت، پرداخت قبض و خرید شارژ تلفن همراه در فروشگاه الکترونیکی (Store) مایکروسافت قرارگرفته است. سامانه موبایل بانکپاسارگاد نیز […]

تاپ خبر۲۴:بانک ‌پاسارگاد در خدمتی دیگر، نسخه ویندوز فون سامانه پرداخت همراه پاسارگاد را راه‌اندازی کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این نسخه با امکان دریافت موجودی و صورتحساب کارت، انتقال وجه کارتبهکارت، پرداخت قبض و خرید شارژ تلفن همراه در فروشگاه الکترونیکی (Store) مایکروسافت قرارگرفته است. سامانه موبایل بانکپاسارگاد نیز که علاوه بر خدمات مذکور، شامل خدمات مبتنی بر حساب است، به زودی در فروشگاه الکترونیکی (Store) مایکروسافت قرار خواهد گرفت.
بر اساس این خبر، به دلیل محدودیت‌های اعمال‌شده از طرف شرکت مایکروسافت، نرم‌افزار مربوطه تنها از طریق سایت آن شرکت به آدرسwww.windowsphone.com قابل دریافت است. از این‌رو مشتریان گرامی ‌می‌توانند از طریق لینک ورود به سایت شرکت مایکروسافت در سایت بانکپاسارگاد، منوی خدمات الکترونیکی، زیر منوی پرداخت‌ همراه‌ پاسارگاد و یا آدرس http://bpi.ir/mobilePayment جهت نصب نرم افزار اقدام کنند.
گفتنی است مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز است.