تاپ خبر۲۴: از این پس مشتریان بانک تجارت می توانند با ثبت نام در سرویس پیام کوتاه از عملیات دریافت و پرداخت خود مطلع شوند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، مشتریان حقیقی و دارندگان حسابهای بانک تجارت برای استفاده از سرویس پیام کوتاه می توانند به شعب بانک […]

تاپ خبر۲۴: از این پس مشتریان بانک تجارت می توانند با ثبت نام در سرویس پیام کوتاه از عملیات دریافت و پرداخت خود مطلع شوند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، مشتریان حقیقی و دارندگان حسابهای بانک تجارت برای استفاده از سرویس پیام کوتاه می توانند به شعب بانک تجارت مراجعه کرده و با تکمیل فرمهای مربوطه نسبت به ثبت نام سرویس پیامک لحظه ای اقدام کنند.

کارمزد استفاده از این سرویس برای تراکنش های واریز بالای ۲۰۰ هزار ریال با سالانه یکصد هزار ریال بوده و این سرویس برای تراکنش های برداشت به صورت رایگان می باشد. مشتریان می‌توانند پس از ثبت نام سرویس پیامک لحظه ای ، شماره حساب خود را به شماره ۱۰۰۰۸۰۸۵۵ ارسال کرده و این سرویس را فعال کنند.

مشتریانی که تاکنون از سرویس پیام کوتاه استفاده می کردند نیز پیامک تراکنش های برداشت برای آنها رایگان خواهد بود و پیامک تراکنش های واریز با اخذ ۱۰۰ هزار ریال کارمزد برای یکسال و وارد کردن کد فوق، برای آنها فعال خواهد شد.

این سرویس از اول آذرماه راه اندازی خواهد شد.