تاپ خبر۲۴:در هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی ، ۱۲۰ کارتخوان بانک شهر در اختیار ناشران در جیرفت قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ ، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، با بیان این مطلب گفت: به منظور حمایت از اقشار محروم کشور، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی از یازدهم تاهفدهم دی ماه در شهرستان […]

تاپ خبر۲۴:در هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی ، ۱۲۰ کارتخوان بانک شهر در اختیار ناشران در جیرفت قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، با بیان این مطلب گفت: به منظور حمایت از اقشار محروم کشور، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی از یازدهم تاهفدهم دی ماه در شهرستان جیرفت( جنوب استان کرمان) برگزار می شود.
وی افزود: در این نمایشگاه، دو میلیارد و پانصدمیلیون ریال در قالب ۴٧۵٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب۲۰ درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع خواهد شد.
اکرمی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه ۳۶ هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب از سوی ٢٢٠ ناشر در ١٢٠ غرفه ارائه می‌شود.
وی با بیان این‌که بانک شهر تعداد ١٢٠ عدد کارتخوان در اختیار غرفه داران قرار می دهد، افزود: همچنین تعداد ۴ کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده‌اند که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعداز نمایشگاه می‌توانند با استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت، اقدام به فروش کتاب کنند.
به گفته اکرمی، بانک شهر با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، خدمات بانکی را ارائه و آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی را انجام می‌دهد و به این منظور ، یک دستگاه بلوتوث سنتر، یک دستگاه خود پرداز ، یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت ، وب کیوسک و خودبانک ، راه اندازی شده است.
بر این اساس، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی ۱۱ تا ۱۷ دی‌ماه از ۹ صبح تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در حسینیه شهدای جیرفت برگزار می‌شود.