تاپ خبر۲۴:  آینده‌ای روشن برای ال‌جی با تلویزیون‌های OLED و اولترا اچ‌دی ۴K، پلتفرم webOS 2.0 و سایر قابلیت‌های AV و IT لاس‌وگاس، ۷ ژانویه ۲۰۱۵- شرکت ال‌جی الکترونیکس امروز استراتژی‌های تجاریش در زمینه محصولات الکترونیکی در سال ۲۰۱۵ بر پایه معیارهای رهبری ال‌جی بر بازار با محصولات صنعتی با ارزش افزوده برای توسعه فرصت‌های […]

تاپ خبر۲۴:  آینده‌ای روشن برای ال‌جی با تلویزیون‌های OLED و اولترا اچ‌دی ۴K، پلتفرم webOS 2.0 و سایر قابلیت‌های AV و IT

لاس‌وگاس، ۷ ژانویه ۲۰۱۵- شرکت ال‌جی الکترونیکس امروز استراتژی‌های تجاریش در زمینه محصولات الکترونیکی در سال ۲۰۱۵ بر پایه معیارهای رهبری ال‌جی بر بازار با محصولات صنعتی با ارزش افزوده برای توسعه فرصت‌های تجاری در ایالات متحده و تمام دنیا فاش کرد. در میزگردی VIP در نمایشگاه بین‌المللی CES، برایان کوان، رئیس و مدیر اجرائی شرکت لوازم صوتی و تصویری ال‌جی، خط و مشی‌های اصلی فناوری تلویزیون، برنامه‌های تولیدی و بازاریابی در سال جدید و راهبردهای راسخ این شرکت برای پیشرفت بیشتر در رقابت و سودآوری تجاری‌ را بیان کرد.

کوان در این باره گفت: “ما مصمّم هستیم تا شتاب بیشتری در رشد موقعیت‌های تجاری در زمینه لوازم صوتی و تصویری ایجاد کنیم. ما با توسعه تولیداتی در کلاس جهانی مانند تلویزیون‌های OLED و اولترا اچ‌دی، برند ال‌جی را بر فراز بازارهای جهانی قرار خواهیم داد. در عین حال، راهبردی همگرا که ما را بر آن می‌دارد تا مجموعه‌ای از راه‌حل‌های IoT را با هم تلفیق کنیم بهبود خواهیم داد. این راه‌حل‌ها مشتریان ما را قادر خواهد ساخت تا تلویزیون‌هایشان را راحتتر به دستگاه‌های مختلف متصل کنند”.

با اشاره به شرایط بازار جهانی تلویزیون در حال حاضر، کوان معتقد است، تاکید ال‌جی بر روی محصولات و قیمت‌های رقابتی این شرکت را در جهان در موقعیتی مطلوب قرار خواهد داد و همچنین این شرکت در پس زدن رقبای در حال افزایش چینی و حفاظت از خود در برابر واکنش‌های ین ژاپن موفق خواهد بود. کوان می‌گوید: “ما در حال اجرای مجموعه‌ای از راهبردهای تولیدی و بازاریابی برای موقعیت بهتر ال‌جی در این بازار رقابتی شدید هستیم”.

کوان چهار راهبرد جامع برای تبلور نقش رهبری ال‌جی در بازار لوازم صوتی و تصویری متذکر شد: (۱) رهبری و هدایت بازار تلویزیون OLED، (۲) گسترش نفوذ بازار تلویزیون‌های اولترا اچ‌دی ۴K ال‌جی، (۳) تثبیت موقعیتی برتر در تأمین تجربه‌ای عالی برای کاربران، و (۴) تقویت خط تولید محصولات AV و IT.

رهبری بازار تلویزیون‌های OLED

کوان می‌گوید: در سال ۲۰۱۴، ال‌جی بر روی برتری تجاری و محکم کردن موقعیتش در آینده با پرچمداری تلویزیون‌های OLED تاکید کرد. “امسال، ما علاقه‌مندیم تا به طور قابل‌توجهی تلویزیون‌های  OLED که نقدهای مثبتی دریافت کرده بود نفوذ بیشتری در بازار پیدا کند. تلویزیون‌های OLED ال‌جی به رنگ سیاه معنا بخشیده و تجربه بصری شگفت‌انگیزی را رقم می‌زند. روی هم رفته، فناوری‌های OLED ما را به عنوان رهبری قابل اطمینان در بازار جهانی تلویزیون به سمت جلو رهنمون می‌شود”.

ال‌جی در آگوست ۲۰۱۴ اولین تلویزیون‌های ۴K OLED را به بازار ارائه کرد. به عنوان ارائه‌های بعدی از این فناوری در سال ۲۰۱۵، ال‌جی از تلویزیون‌های OLED جدیدش شامل ۷۷، ۶۵ و ۵۵ اینچ در مدل‌هایی با نمایشگرهای منحنی، تخت و انعطاف‌پذیر در نمایشگاه CES 2015 رونمایی کرد. ال‌جی بر آنست که جای پایش را در سیستم تولیدی جهانی مختص تولیدات OLED در آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی، اروپا و آسیا محکم کند. کوان اشاره کرد که او به دنبال افزایش سرمایه‌گذاری این شرکت بر روی تلویزیون‌های OLED است و نمایشگر ال‌جی اخیراً ۷۰۰ میلیارد برای به روز رسانی و تسهیل تولید پنل‌های OLED تزریق کرده است.

همچنین کوان توضیح می‌دهد، ال‌جی بر روی بهبود قیمت رقابتی تلویزیون‌های OLED با هم‌افزایی ایجاد شده در بین بخش‌های مختلف ال‌جی در کنار قطعات بهبودیافته و فناوری‌های تولید پیشرفته تمرکز کرده است. روی هم رفته، این تلاش‌ها باعث رشد فروش تلویزیون‌های OLED می‌شوند و اجازه می‌دهند مشتریان بیشتری به جای سایر تلویزیون‌ها تجربه فناوری OLED ال‌جی را داشته باشند. ضمناً ال‌جی تلویزیون‌های OLED خود را توسعه خواهد داد و منابعش را برای تأمین تقاضای بازار افزایش می‌دهد. همچنین این شرکت راهبردهای بازاریابی راسخی شامل پیوند راهبردی با فروشندگان در هر ناحیه دارد.

گسترش نفوذ تلویزیون‌های اولترا اچ‌دی ۴K در بازار

در نمایشگاه بین‌المللی CES 2015، ال‌جی سری تلویزیون‌های ColorPrime را معرفی می‌کند. این تلویزیون‌ها شامل تلویزیون‌های تحسین شده اولترا اچ‌دی ۴K هستند که گستره بازتولید رنگ وسیع، طراحی کلاس جهانی و پلتفرم کاربرپسند webOS 2.0 دارند. مجموعه ColorPrime همچنین شامل تلویزیون‌های اولترا اچ‌دی ۴K با ویژگی فناوری نقطه کوانتمی می‌باشد. این تلویزیون‌ها از تعهد ال‌جی در آوردن فناوری‌های به روز به خانه‌ها خبر می‌دهند.

آقای کوان می‌گوید: نمایشگاه CES فرصتی عالی برای مشتریان است تا با همه تلویزیون‌های شگفت‌انگیز ال‌جی آشنا شوند. تولیدات ال‌جی شامل نمایشگرهای از ۴۰ تا ۱۰۵ اینچ و مدل‌های منحنی و تخت دارای فناوری‌های نوآورانه‌ای هستند که ال‌جی را از سایر تولیدکنندگان متمایز می‌کند.

ال‌جی تصمیم دارد تا به سرعت بازار جهانی تلویزیون‌های اولترا اچ‌دی خود را افزایش دهد. همچنین ال‌جی به دنبال آن است که ظرفیت‌های بازاریابی خود را با تلاش‌هایی در بین سایر زیربخش‌های خود برای پوشش محدوده جامعی از مناطق تجاری شامل تحقیق و توسعه، برنامه‌ریزی تولیدی، فروش و بازاریابی افزایش دهد.

تجربه شگفت‌انگیز کاربری webOS 2.0

پلتفرم جدید تلویزیون هوشمند webOS 2.0 که در نمایشگاه CES 2015 رونمایی شد نسخه به روز شده پلتفرم اصلی و بسیار موفق این شرکت webOS است. آقای کوان می‌گوید که نسخه جدیدتر کمک می‌کند تا ال‌جی نقش رهبری خود در تجربه کاربری مشتریان تثبت کند. تجربه کاربری این پلتفرم بسیار لذت‌بخش و شگفت‌انگیز است. در ابتدا webOS تحت مفهوم «تلویزیون را ساده‌تر کن» در مقابل سیستم‌های پیچیده ساخته‌شد. پیش‌بینی می‌شود تلویزیون‌های ال‌جی دارای پلتفرم webOS در صدر فروش نیمه اول سال ۲۰۱۵ قرار بگیرند.

تقویت رقابت محصولات IT و AV

در سال ۲۰۱۵، ال‌جی در جهت سودآوری بیشتر گامی بلند در جهت بنانهادن ساختار سینمای خانگی و تجارت محصولات تصویری برمی‌دارد. این گام شامل فعالیت‌های بازاریابی برای مانیتورهای به روز نظیر مانیتورهای ۲۱:۹ اولترا واید، منحنی‌شکل و نمایشگرهای اولترا اچ‌دی خواهد بود. همچنین ال‌جی بر روی بهبود رشد شتاب این شرکت در بلنگوهای جدید و سایر محصولات صوتی که روز به روز در خانه‌ها محبوبتر می‌شوند تمرکز خواهد کرد. به علاوه، ال‌جی به دنبال فرصت‌های تجاری جدید برای افزایش قابلیت‌های تکنولوژیکی در زمینه همگرائی فناوری اطلاعات و خانه‌های هوشمند بر پایه فناوری IoT خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر، از اتاق خبر آنلاین ال‌جی بازدید فرمائید (www.LGnewsroom.com/ces2015).