تاپ خبر۲۴: وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول با روسای بانک توسعه اسلامی، مؤسسه مالی بین‌المللی ( IFC ) بطور جداگانه دیدار و گفتگو کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا ، علی طیب نیا در این دیدارها با تاکید بر لزوم همکاری […]

تاپ خبر۲۴: وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول با روسای بانک توسعه اسلامی، مؤسسه مالی بین‌المللی ( IFC ) بطور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا ، علی طیب نیا در این دیدارها با تاکید بر لزوم همکاری موسسات مالی توسعه ای بین المللی به منظور توسعه اقتصادی کشورهای منطقه و خواستار حمایت های جدی تر نهادها و سازمانهای مذکور در این خصوص شد.
همچنین در دیدار جداگانه ای، وزیر خزانه داری انگلستان با وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.
طی این دیدار که در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برگزار شد، علی طیب نیا و “جورج آزبورن” در خصوص توسعه همکاری های اقتصادی دو کشور به گفت و گو پرداختند.
این گزارش حاکیست، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان شانزدهم مهرماه برای شرکت در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول، عازم کشور پرو شد و این اجلاس فرصتی برای گردهمایی نمایندگان نهادهای پولی و مالی کشورهای مختلف است.
محمد خزاعی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی وفنی ایران وزیر اقتصاد را در این اجلاس همراهی می‌کند.