تاپ خبر۲۴: در ادامه سلسله نشست های مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و موکلان ایشان، دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی بعد از ظهر سه شنبه ۳ آذر ماه در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی میزبان نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورا ی اسلامی بود. به گزارش تاپ خبر۲۴ […]

تاپ خبر۲۴: در ادامه سلسله نشست های مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و موکلان ایشان، دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی بعد از ظهر سه شنبه ۳ آذر ماه در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی میزبان نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورا ی اسلامی بود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، مهندس محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن قدردانی از اقدامات موثر و خدمات شایسته دکتر شهیدزاده در مدت یکسال تصدی مدیریت بانک کشاورزی ، عملکرد این بانک را در راستای تحقق اهداف توسعه ای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید بسیار موثر و سودمند دانست و از راهکارهای مدیریتی وی در راه ارتقای معیشت کشاورزان و تولیدکنندگان تجلیل کرد.

بر اساس این گزارش، در این نشست همچنین شیوه های حل مشکلات کشاورزان، الزامات توسعه زیر بخش های کشاورزی و پیشنهاداتی برای اقتصادی سازی و بهسازی تولیدات بخش ارائه و درخصوص نحوه تعامل و همکاری ها گفتگو شد.

شایان ذکر است در این سلسله نشست ها ، معضلات و چالش ها ی بخش کشاورزی مطرح و روش ها و راهکارهای حل مشکلات مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرند.