تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک شهر با “بیلمر”، نماینده طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری‌ دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در این نشست با حضور کیمبرلی بیلمر، نماینده طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری‌(ICL) به […]

تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک شهر با “بیلمر”، نماینده طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری‌ دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در این نشست با حضور کیمبرلی بیلمر، نماینده طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری‌(ICL) به دلیل حمایت این بانک از اهداف توسعه پایدار که در مجمع عمومی سازمان ملل نهایی و تصویب شده و همچنین تلاش‌ در زمینه اجرایی کردن برنامه‌های طرح ابتکاری شکوفایی شهری قدردانی شد.
همچنین نماینده طرح ابتکاری شکوفایی شهری از بنیاد جهانی رهبران شهری، ضمن تقدیر از عملکرد بانک شهر در خصوص حمایت از عمران و آبادی شهرها، بر لزوم همکاری هر چه بیشتر بانک شهر با این بنیاد تاکید کرد.
پورزرندی نیز ضمن اعلام آمادگی مبنی بر افزایش تعامل با بنیاد جهانی رهبران شهری اظهار کرد: بانک شهر تاکنون در زمینه عمران و آبادانی شهرهای ایران اقدامات مختلفی را با حمایت از شهرداری کلانشهرها انجام داده و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان در دستور کار این بانک است.
گفتنی است پیش از این نیز طی مراسمی، حکم قهرمان، سخنگو و رایزن جهانی طرح CPI-MC از طرف سازمان اسکان بشر ملل متحد(UN-Habitat)، به دکتر پورزرندی اختصاص یافت.
طرح ابتکاری شکوفایی شهری(CPI-MC) رویکردی نوآورانه در بحث ارزیابی شهرهاست که یکی از مهم‌ترین برون‌دادها و نتایج تیم برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد طی چهار دهه است و با هدف تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات شهری به منظور حمایت از تدوین سیاست‌های آگاهانه جهت ایجاد شهرهای پایدار، برای اولین بار به طور رسمی در سال۲۰۱۲ مطرح و به مرور زمان، به یک برنامه جهانی تبدیل شد؛ به طوری که امروزه بیش از ۶۰۰شهر را در سراسر جهان پوشش می‌دهد.