تاپ خبر۲۴: به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، حبیب اله رشیدارده معاون منابع انسانی بانک با جمعی از آزادگان و ایثارگران بانک دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این دیدار معاون منابع انسانی بانک طی سخنانی اظهار داشت: سالروز ورود آزادگان برگ زرین […]

تاپ خبر۲۴: به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، حبیب اله رشیدارده معاون منابع انسانی بانک با جمعی از آزادگان و ایثارگران بانک دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این دیدار معاون منابع انسانی بانک طی سخنانی اظهار داشت: سالروز ورود آزادگان برگ زرین تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی است.

وی افزود: آزادگان و ایثارگران با فداکاری، رشادت و عشق به اسلام، امام و معنویت، در مقابل شکنجه‌های جسمی و روحی دشمن استقامت کردند و علاوه بر دفاع از خاک کشور، در دوران اسارت نیز از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و شهدا دفاع کردند.

رشیدارده در بخش دیگری از سخنان خود ایثار، شهادت و آزادگی را به عنوان فرهنگ غنی مبنی بر تعالیم تشیع و سرمایه اجتماعی دانست و گفت: باید این فرهنگ والا برای نسل حاضر و نسل‌های بعد نیز بازگو شود تا همواره فرهنگ ایثار و شهادت زنده بماند.

در ادامه این نشست آقای خسروی رییس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک به ارائه گزارشی از وضعیت ایثارگران پرداخت.

در پایان این نشست صمیمی، همکاران جانباز و آزاده ضمن تقدیر از برگزاری این مراسم و پاسداشت مقام آزادگان و ایثارگران از سوی بانک، به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.