تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بزرگترین بنگاه اقتصادی اتریش، شرکت “فوست آلپاین ” با مدیران ارشد بانک شهر دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابطعمومی بانک شهر، مدیرعامل شرکت فوست آلپاین بزرگترین بنگاه اقتصادی اتریش، در حاشیه سفر رئیس جمهور اتریش به ایران، با مدیرعامل بانک شهر دیدار و گفت‌وگو […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بزرگترین بنگاه اقتصادی اتریش، شرکت “فوست آلپاین ” با مدیران ارشد بانک شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابطعمومی بانک شهر، مدیرعامل شرکت فوست آلپاین بزرگترین بنگاه اقتصادی اتریش، در حاشیه سفر رئیس جمهور اتریش به ایران، با مدیرعامل بانک شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار، با اشاره به اقدامات بانک شهر در حوزه توسعه بانکداری الکترونیک، در خصوص انتقال تجربیات بین بانک شهر و این شرکت بحث و تبادل نظر شد.
بر این اساس، فوست آلپاین بزرگترین بنگاه اقتصادی اتریش است که در زمینه¬های اقتصادی مختلفی از جمله فولاد، صنایع غذایی، داروسازی، مواد شیمیایی، حمل و نقل و پروژه¬های انرژی، ماشین¬آلات کشاورزی، ترانسفورماتور و فلزات غیرآهنی فعالیت می¬‌کند.
این شرکت با داشتن بیش از ۴۷هزار کارمند و درآمد سالانه ۱۴میلیارد یورو با بیش از ۵۰کشور در جهان دارای مراودات گسترده تجاری است. شرکت فوست آلپاین به جز اتریش در ۱۸کشور جهان از جمله آرژانتین، چین، دبی، لبنان، روسیه، آمریکا، آلمان دفتر دارد.
بخش عمده سهام این شرکت متعلق به دو بانک معتبر اروپایی Raiffeisen (دومین بانک بزرگ اتریش) و Oberbank (از مهم‌ترین بانک¬های اروپای) بوده و در بازار ایران سابقه حضوری سی ساله در فروش انواع محصولات صنعتی، فولادی و مواد غذایی دارد، این شرکت همچنین مالک بانک اتریشیVoestalpine Bank   نیز هست.
فوست آلپاین همچنین بزرگترین تولیدکننده فولاد در کشور اتریش است و اتریش نیز یکی از مهم‌ترین کشورهای تولیدکننده فولاد در اروپاست.