تاپ خبر24: سرپرست بانک ملی ایران در حاشیه بازدید از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب با یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، ابوالفضل نجارزاده در این دیدار با اشاره به حمایت بانک ملی از برگزاری نمایشگاه کتاب،گفت: بانک ملی ایران با توجه به اهمیت راهبردی فرهنگ کتابخوانی در رشد و توسعه کشور، نگاه فرهنگی ویژه ای به برگزاری نمایشگاه کتاب دارد.

وی افزود: رضایت مقام معظم رهبری از برگزاری نمایشگاه کتاب امسال، موجب شادی قلب ما شد و انگیزه بانک ملی ایران برای تقویت این رویکرد فرهنگی را مضاعف کرد.

نجارزاده بیان کرد: رشد علم و دانش در کشور در گرو توجه به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است، از این رو  بانک ملی ایران همواره از این اقدامات فرهنگی حمایت می کند.

یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار گفت: حمایت همه جانبه بانک ملی ایران از برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، یکی از دلایل هر چه بهتر برگزار شدن این دوره از نمایشگاه است.

احمدوند ادامه داد: این بانک همواره در عرصه فرهنگی نقش پیشرویی داشته است و تقویت این رویکرد تاثیر بسزایی در رشد فرهنگی کشور خواهد داشت.

وی افزود: امیدوارم همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک ملی ایران با جهت رویکردهای فرهنگی، بیش از پیش گسترش یابد.