تاپ خبر۲۴: دکتر رضا مسرور طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور شد. مسرور از مدیران جوان، با تجربه ، خوش فکر و توانا ، آینده نگر و برنامه ریز و از چهره های مطرح اقتصادی و تحول آفرین کشور است. در سوابق وی […]

تاپ خبر۲۴: دکتر رضا مسرور طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور شد.

مسرور از مدیران جوان، با تجربه ، خوش فکر و توانا ، آینده نگر و برنامه ریز و از چهره های مطرح اقتصادی و تحول آفرین کشور است. در سوابق وی رییس هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی، رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کیش، عضو هیات مدیره شستا و مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دیده می شود.
صندوق بازنشستگی فولاد یکی از صندوق‌های بازنشستگی مهم در ایران است، از این صندوق به عنوان یکی از «بازیگران اصلی بورس اوراق بهادار تهران» نام برده می‌شود که انتظار می رود با حضور مسرور شاهد تحول و پیشرفت این صندوق باشیم.
در حال حاضر بیش از ۹۰ هزار نفر بازنشسته مستمری‌بگیر این صندوق هستند؛ این صندوق سهامدار تعداد زیادی شرکت در حوزه های مختلف اقتصادی ازجمله دخانیات، معادن ، فلزات و فولاد و … است.