تاپ خبر۲۴: خریدهای نوروزی امسال خود را در بامیلو انجام دهید تا شانس برنده شدن ۱۰ دستگاه گوشی هوشمند گلکسی S7 edge به همراه هدفون جدید Level U سامسونگ را داشته باشید. جشنواره نوروزبازار بامیلو از امروز یکشنبه، یکم اسفندماه، آغاز می‌شود و برای مدت ۲۱ روز ادامه خواهد داشت. شما نیز می‌توانید با شرکت […]

تاپ خبر۲۴: خریدهای نوروزی امسال خود را در بامیلو انجام دهید تا شانس برنده شدن ۱۰ دستگاه گوشی هوشمند گلکسی S7 edge به همراه هدفون جدید Level U سامسونگ را داشته باشید.

جشنواره نوروزبازار بامیلو از امروز یکشنبه، یکم اسفندماه، آغاز می‌شود و برای مدت ۲۱ روز ادامه خواهد داشت. شما نیز می‌توانید با شرکت در این جشنواره از تخفیف‌های گسترده بامیلو و جوایز ویژه‌ای که سامسونگ برای خریداران خود در نظر گرفته است، استفاده کنید.

امسال سامسونگ یکی از «سین‌»‌های سفره هفت سین بامیلو است و کاربرانی که محصولات سامسونگ را بخرند امتیازات بیشتری برای شرکت در قرعه‌کشی اصلی بامیلو کسب می‌کنند. جایزه اصلی خانه هوشمند است که در اختیار نفر اول قرار می‌گیرد. سامسونگ به عنوان قدرت برتر دنیای فناوری، به عنوان اسپانسر این جایزه ویژه، خانه هوشمند مذکور را به جدیدترین محصولات هوشمند خود مجهز می‌کند. به این ترتیب برنده خوش شانس این خانه، در سال جدید وسایل نو و به روزی خواهد داشت که از طریق گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت نیز قابل کنترل هستند.

علاوه بر جایزه اصلی، ۱۰ گوشی هوشمند گلکسی S7 edge به همراه هدفون‌های Level U و شارژر بی‌سیم برای افرادی که از طریق فروشگاه آنلاین بامیلو محصولات سامسونگ را خریدارای کنند، درنظر گرفته شده.

برای خرید محصولات سامسونگ کافی‌ست وارد وب‌سایت فروشگاه آنلاین بامیلو شوید و از آنجا به فروشگاه سامسونگ بروید و محصولات مورد نظرتان را بخرید، مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت کنید و آن را در هر آدرسی که دوست دارید تحویل بگیرید.

تمامی محصولات به روز سامسونگ اعم از گوشی‌های هوشمند مانند گلکسی S7 و S7 Edge و خانواده گوشی‌های A سال ۲۰۱۷، لوازم خانگی مانند جاروبرقی‌ و یخچال‌ها، تلویزیون‌های SUHD، UHD و FHD سامسونگ همه و همه در این فروشگاه آنلاین که در وب‌سایت بامیلو قرار دارد، در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات موجود در فروشگاه سامسونگ در وب‌سایت بامیلو می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
http://www.bamilo.com/samsung-shop