تاپ خبر۲۴:دکتر عبدالناصر همتی در همایش بررسی عملکرد نیمه اول سال ۹۳ بانک ملی ایران و تبیین برنامه‌های نیمه دوم سال جاری، از تلاش مدیران و کارکنان بانک در تلاش برای توسعه فعالیت‌های بانک قدردانی کرد. این همایش با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران ارشد بانک در سراسر کشور در سالن حافظ این […]

تاپ خبر۲۴:دکتر عبدالناصر همتی در همایش بررسی عملکرد نیمه اول سال ۹۳ بانک ملی ایران و تبیین برنامه‌های نیمه دوم سال جاری، از تلاش مدیران و کارکنان بانک در تلاش برای توسعه فعالیت‌های بانک قدردانی کرد.
این همایش با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران ارشد بانک در سراسر کشور در سالن حافظ این بانک در تهران در حال برگزاری است. دکتر همتی مدیرعامل بانک در سخنان خود، با تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، به هشتاد و ششمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران اشاره و ابراز امیدواری کرد، روند فعالیت این بانک براساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید و برنامه‌ریزی‌های مبتنی بر اصول اقتصادی و بانکی، روز به روز بهتر شود.
همتی مسائل در مقابل بانک ملی ایران را زیاد و در عین حال پتانسیل کار و تلاش و امکانات آن را نیز زیاد توصیف نموده و تصریح کرد: ما باید بانک ملی ایران را بر مبنای اصول علمی و تدبیر اداره نماییم. باید به نحوی عمل کنیم که نه تنها مشکلات حل شود بلکه این بانک، همچون گذشته در میان سایر بانک‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.
دکتر همتی در ادامه با اشاره به برنامه‌های خود جهت اصلاح امور بانک یادآور شد: بانک ملی ایران بار دیگر دوران طلایی عظمت و اقتدار خود را تجربه خواهد کرد. لذا از مدیران بانک می‌خواهم محکم و قاطع برنامه‌ریزی کرده و بدون توجه به حاشیه سازی‌ها، کار خود را انجام دهند.
مدیرعامل بانک ملی ایران، جذب منابع را برای یک بنگاه اقتصادی، امری حیاتی عنوان کرد و افزود: مدیران بانک با خاطری آسوده و با بهره‌گیری از اختیارات خود، محکم و قاطع در جهت پیشبرد منافع بانک حرکت کنند.
وی در ادامه خواستار تسریع در امور پرداخت تسهیلات به مشتریان و روان‌سازی امور شد و اظهار داشت: پرداخت تسهیلات در بانک ملی ایران به هیچ عنوان انقباضی نیست و همکاران شعب باید در جهت رفع نیازهای تسهیلاتی مشتریان، سرعت عمل لازم را داشته باشند و مشتری مداری و خدمت آسان به مردم را سرلوح کار خود قرار دهند.
همتی همچنین بر تعیین تکلیف سریع پرونده‌های مطالباتی تاکید کرد و ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام گرفته، کمیته‌های تعیین شده با سرعت و دقت در حال انجام این کار و تعیین تکلیف مطالبات و طرح‌های نیمه تمام هستند.