تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه از همه مردم و همکاران خود خواست تا با حضوری حداکثری و با بصیرت پای صندوقهای رای جمهوریت، پویایی و صلابت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه محمد کاظم چقازردی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه از همه مردم و همکاران خود خواست تا با حضوری حداکثری و با بصیرت پای صندوقهای رای جمهوریت، پویایی و صلابت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه محمد کاظم چقازردی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهمیت این رویداد سیاسی اظهار داشت: بدون شک مردم فهیم ، با بصیرت و فرهیخته ایران اسلامی همچون ادوارگذشته با درک حساسیت و اهمیت این رویداد چه به لحاظ سیاسی و چه به لحاظ بین المللی با حضور پرشور و شعور خود پویایی و صلابت ایران اسلامی را بیش از گذشته به جهانیان نشان خواهند داد.
مدیرعامل بانک سپه با تشکر و قدردانی از تلاشهای ارزشمند همکاران نظام بانکی خود در عرصه کلان اقتصادی ضمن دعوت از کارکنان بانک سپه و بانکهای وابسته برای حضور با شکوه در این دوره از انتخابات اظهار داشت: این قشر فهیم و تلاشگر که امروز در خاک ریز اول جبهه مبارزه اقتصادی با استکبار جهانی قرار دارد فردا با حضور خود پای صندوقهای رای نشان خواهند داد که ایران اسلامی یک پارچه شور و شعور است و سرنوشت سیاسیش را خود رقم خواهد زد .
وی با اشاره به بیانات مهم مقام معظم رهبری در خصوص لزوم مشارکت همه مردم با سلایق مختلف در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : بی تردید مشارکت پرشور مردم ، فردا پای صندوقهای رای پشتوانه های مردمی نظام را مستحکم تر و دشمنان نظام را مأیوس خواهند کرد.