تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای، آحاد مردم و بویژه کارکنان بانک ملی ایران را به مشارکت در انتخابات پیش رو دعوت کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، متن اطلاعیه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی بنیان نظام جمهوری […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای، آحاد مردم و بویژه کارکنان بانک ملی ایران را به مشارکت در انتخابات پیش رو دعوت کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، متن اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی

بنیان نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر مردم‌سالاری دینی است که مهمترین جلوه آن در انتخابات متجلی می شود.

۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ را می توان یکی از مهمترین روزهای تاریخ کشور دانست، چرا که همه دشمنان نظام چشم های خود را به صندوق های رای دوخته اند و امیدوارند با مشارکت پایین، خیال خام آنها تعبیر شود.

اکنون زمانی است که مانند چهار دهه گذشته، مردم همیشه در صحنه می توانند با انداختن رای خود به صندوق، نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب کرده و با مشارکت حداکثری، ایران اسلامی را بار دیگر در عرصه های بین المللی سربلند کنند.

بدیهی است که هر برگه رای می تواند در تعیین سرنوشت کشور موثر باشد و آینده ایران عزیز را تعیین کند.

از این رو بانک ملی ایران آحاد مردم عزیز کشورمان و به ویژه کارکنان این بانک را به مشارکت گسترده در این انتخابات دعوت می کند تا در سایه الطاف الهی، سال های پیش رو، دوران عزت و سربلندی روزافزون میهن اسلامی ما باشد.