چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹

دستگاههای خودپرداز بانک صادرات ایران آماده دریافت وجوه کمک های مردمی اند

دستگاههای خودپرداز بانک صادرات ایران آماده دریافت وجوه کمک های مردمی اند

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران در پاسخ به نیاز مشتریان و به منظور کاهش هزینه ها و افزایش سرعت عملیاتی بانکی، قابلیت دریافت و جوه کمک¬های مردمی به سازمان های خیریه را گسترش داد .
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ، این بانک در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و در پاسخ به نیاز هموطنان قابلیت واریز وجوه کمک های مردمی به سازمان های خیریه طرف قراداد را گسترش داد. بر این اساس هموطنان در سراسر کشور می توانند نزورات و وجوه خیریه خود را از طریق دستگاههای خوپرداز این بانک به حساب نهاد یا موسسه مورد نظر واریز نمایند. تاکنون امکان واریز وجه به حساب سازمانهایی نظیر : بهزیستی، ستاد آزادی زندانیان، آسایشگاه سالمندان کهریزک، کمیته امداد امام خمینی (ره)، انجمن تالاسمی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، انجمن بیماران ام اس ، انجمن حمایت از حقوق کودکان، موسسه اشرف الانبیا، مستمندان تبریز ، موسسه محک و … از طریق دستگاههای خودپرداز مهیا نموده است . بر این اساس دارندگان کارتهای شتابی علاوه بر مراجعه به شعبه می¬توانند وجوه خیر خود را از طریق کلیه دستگاههای خودپرداز بانک صادرات در سراسر کشور به حساب نهادهای خیریه واریز نمایند .
شایان ذکر است خودپردازهای این بانک خدماتی همچون اعلام مانده حساب، انتقال وجه ، پرداخت وجه و ارائه صورتحساب، پرداخت قبوض و اقساط تسهیلات، فروش شارژ تلفن همراه ، خدمات سازمان سنجش ، پرداخت شهریه دانشگاه آزاد و پیام نور و …. اعلام مفقودی کارت و دریافت کد شبا را نیز دارند و به طور متوسط روزانه بیش از ٢ میلیون و ٣٠٠ هزار تراکنش مالی مشتریان را با موفقیت انجام می دهند.
گفتنی است این بانک به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و پاسخگویی به نیاز فعالان اقتصادی و بازرگانان سامانه جدید اینترنت بانک ویژه حساب های حقوقی و مشترک (BIB-Business Internet Banking) را عملیاتی نموده که طی آن مشتریانی که دارای حساب حقوقی و یا مشترک اند( مانند شرکت ها، سازمانها و…) می توانند از خدمات بانکی متنوع بر بستر اینترنت بهره مند گردند. تراکنش های مالی این سامانه مبتنی بر چند امضاء بوده و امضاء داران می توانند با توجه به شرایط برداشتی که در شعبه تعریف می شود امکان انجام تراکنش مالی در سامانه BIB را پیدا کنند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۶:۵۷ ق.ظ

دیدگاه