تاپ خبر۲۴: مدیر امور شعب تهران بانک شهر با اشاره به استقبال روزافزون هموطنان و مشتریان شبکه بانکی از نرم افزار “همراه شهر ” این بانک ،گفت: در حال حاضر جدیدترین و به روزترین خدمات بانکی بواسطه این نرم افزار به همگان ارائه می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی، […]

تاپ خبر۲۴: مدیر امور شعب تهران بانک شهر با اشاره به استقبال روزافزون هموطنان و مشتریان شبکه بانکی از نرم افزار “همراه شهر ” این بانک ،گفت: در حال حاضر جدیدترین و به روزترین خدمات بانکی بواسطه این نرم افزار به همگان ارائه می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی، سعید عسگری افزود: نرم افزار “همراه شهر ” به دلیل سرعت بالا، صرفه‌جویی در زمان و هزینه ، ارائه خدمات مناسب و … همواره از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.
وی با تاکید بر پیشرفت های روز افزون بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، تصریح کرد: ارتقای کمیت و کیفیت سطح خدمات الکترونیکی همواره در صدر اهداف و اقدامات این بانک قرار دارد.
عسگری با اشاره به جشنواره “همراه شهر” که با هدف شناسایی هرچه بهتر ظرفیت های کاربردی ترین نرم افزار بانک شهر در حال برگزاری است، تصریح کرد: این جشنواره ، شهروندان و مشتریان شبکه بانکی را به استفاده از خدمات بانکی غیرحضوری بیش از پیش ترغیب کرده است.
وی ادامه داد:یکی دیگر از اهداف جشنواره “همراه شهر” توجه بانک شهر به رسالت اجتماعی خود جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ، حفظ سلامت سرمایه های انسانی فعال در شعب و کاهش ترددهای غیر ضروری در سفرهای شهری بوده است.
مدیر امور شعب تهران در پایان با اشاره به برگزاری این جشنواره از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا آخر خرداد ماه امسال ، گفت: تمامی شهروندان و مشتریان شبکه بانکی که در طول جشنواره از خدمات نرم افزار “همراه شهر ” استفاده کرده اند؛ از شانس جوایز نقدی آن که ۳ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی به بالاترین دریافت کنندگان امتیاز و ۳ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی به قید قرعه کشی بین تمامی کاربران این نرم افزار است ، برخوردار خواهند شد.