تاپ خبر۲۴: رشد اکثر شاخص‌ها و تقسیم سود ۱۵۰۰ ریالی هر سهم / سهامداران سود سهام خود را از سامانه سجام دریافت خواهند کرد. مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ شرکت نفت ایرانول با رشد اکثر شاخص‌ها و با حضور سهامداران عمده و پخش آنلاین برای سایر سهامداران شنبه […]

تاپ خبر۲۴: رشد اکثر شاخص‌ها و تقسیم سود ۱۵۰۰ ریالی هر سهم / سهامداران سود سهام خود را از سامانه سجام دریافت خواهند کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ شرکت نفت ایرانول با رشد اکثر شاخص‌ها و با حضور سهامداران عمده و پخش آنلاین برای سایر سهامداران شنبه ۲۴ خرداد ماه در سالن شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
شرکت نفت ایرانول با افزایش شفافیت مالی و اطلاعاتی، چابک سازی سازمان، ارتقا کیفی منابع انسانی، تولید پایدار و ایمن، افزایش سهم بازار، افزایش حاشیه سود خالص شرکت، استفاده از سیستم های مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه های تولید، فروش و مالی و توسعه فرایند بازاریابی و فروش، اجرای طرح ها و پروژه های توسعه ای بر اساس مطالعات امکان سنجی توانست یکی از بهترین مجامع خود را برگزار کند.
در این مجمع مهندس محمد حسین رزاقی سرپرست شرکت نفت ایرانول ضمن ارائه گزارش عملکرد به سوالات سهامداران پاسخ داد و گفت: با پایان سال ۹۸ شرکت نفت ایرانول شاهد افزایش ۱۲۵ درصدی مبلغ صادرات و افزایش ۳۱ درصدی فروش داخل بود که مجموعا بیش از ۴۶ درصد رشد فروش مبلغی در فروش را در پی داشته است.
رزاقی تصریح کرد: ایرانول در راستای افزایش کیفیت محصولات و بالا بردن ظرفیت‌های تولید این شرکت در سال رونق تولید ، عرضه محصولات جانبی در بورس کالا و انرژی و بازبینی سبد فروش محصولات را در برنامه ها قرار داد و اقداماتی درزمینه گسترش سهم بازار در حوزه فروش صنایع و ایجاد ارتباط پویا با بازار و مشتری به انجام رساند.
سرپرست شرکت نفت ایرانول انعقاد قرارداد تکمیل فاز ۱ طرح Dewaxing&Deoling در پالایشگاه روغن سازی تهران، تکمیل پروژه های مستقل سازی یوتیلیتی، تکمیل تامین ملزومات بسته بندی، تکمیل پروژه های تعریف شده در پالایشگاه آبادان، انجام تعمیرات دوره ای در پالایشگاه های روغن سازی ایرانول، معرفی محصولات جدید، تغییر سیاست های فروش متناسب با تغییرات فضای کسب و کار، تغییر نگرش در نحوه تبلیغات و … را از برنامه‌های آتی شرکت عنوان کرد.
رزاقی افزود: شرکت نفت ایرانول ضمن شناسایی ظرفیت‌ها، تمام تلاشش ر ا برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، بالابردن ظرفیت‌های تولید و فروش و کاهش خام فروشی به کار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ مدیریت شرکت نفت ایرانول برای راحتی سهامداران و با توجه به گستردگی جغرافیایی سهامداران تصمیم گرفت سود تقسیمی مصوبه مجمع عمومی برای سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند را از طریق این سامانه وبه حساب بانکی آنان واریز نماید اما پرداخت سود مابقی سهامداران طبق روال سنوات گذشته خواهد بود.
لازم به ذکر است مجمع عادی سالیانه شرکت نفت ایرانول که به ریاست آقای پاشایی و نظارت آقایان توکلی و فصیحی برگزار شد علاوه بر تصویب صورت های مالی با توجه به گزارش عملکرد مدیرعامل شرکت، با ثبت رشد سود عملیاتی به میزان ۹ درصد نسبت به سال ۱۳۹۷، فروش به میزان ۴۶ درصد و افزایش ۸ درصدی سود خالص سال نسبت به سال قبل از مبلغ ۲۷۷۸ میلیارد ریال در سال ۹۷ به مبلغ ۳۰۰۰ میلیارد ریال در سال ۹۸ که ناشی از افزایش نرخ فروش روانکارهای بنزینی و دیزلی و افزایش حجم فروش صادراتی می باشد، موجب تحقق EPS هر سهم به مبلغ ۱۵۰۰ ریال گردید و مصوب شد به ازای هر سهم ۱۵۰۰ ریال معادل ۱۰۰ درصد از سود تحقق یافته بین سهامداران تقسیم شود.