تاپ خبر۲۴: بانک مسکن به منظور ارایه خدمات متنوع تر به مشتریان و تکمیل سبد خدمات بانکی طرح برکت را به مشتریان خود ارایه داد. بانک مسکن به منظور ارایه خدمات متنوع تر به مشتریان و تکمیل سبد خدمات بانکی طرح برکت را به مشتریان خود ارایه داد. به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل […]

تاپ خبر۲۴: بانک مسکن به منظور ارایه خدمات متنوع تر به مشتریان و تکمیل سبد خدمات بانکی طرح برکت را به مشتریان خود ارایه داد.
بانک مسکن به منظور ارایه خدمات متنوع تر به مشتریان و تکمیل سبد خدمات بانکی طرح برکت را به مشتریان خود ارایه داد.
به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن،در این طرح که تا پایان تیرماه سال جاری ادامه دارد مشتریان بانک می توانند از خدمات متنوع این طرح از جمله سپرده سرمایه گذاری آتیه طلایی،سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه ۳ماهه،سپرده سرمایه گذاری یکساله ۲۰ استفاده کنند.
بر اساس این گزارش،در سپرده سرمایه گذاری آتیه طلایی مشتریان بانک مسکن می توانند با افتتاح این حساب با مبلغ حداقل دو میلیون ریال و واریزی های دوره ای ،سرمایه مطلوبی را در سال های آتی برای خود و خانواده و فرزندان برنامه ریزی نمایند.
این گزارش حاکی است در سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه ۳ماهه افتتاح کنندگان می توانند علاوه بر دریافت سود ۱۴درصد از تسهیلات خرید خودرو و کالا برای خود و بستگان نزدیک بهره مند شوند. به نحوی که در صورت افتتاح این حساب با حداقل مبلغ ۳۰۰میلیون ریال از یک فقره تسهیلات خرید کالای بادوام بهره مند شوند.
همچنین مشتریان بانک مسکن درصورت افتتاح حساب با حداقل مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از یک فقره تسهیلات خرید خودرو و نیز درصورت افتتاح حساب با حداقل مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از یک فقره تسهیلات خرید خودرو و یک فقره تسهیلات خرید کالای بادوام بهره مند می شوند.
بر اساس این گزارش در سپرده سرمایه گذاری یک ساله ۲۰ حداقل مبلغ افتتاح حساب برای اشخاص حقیقی ۵۰میلیون ریال و اشخاص حقوقی ۲۰۰ میلیون ریال با نرخ سود ۲۰درصد به صورت علی الحساب سالیانه و پرداخت ماهانه سود می باشد.
لازم به ذکر است در طرح برکت بانک مسکن آن دسته از مشتریان که تا پایان تیر ماه سال جاری اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه جاری نمایند در صورت داشتن حداقل متوسط موجودی ۱۰ میلیون ریال برای یک ماه می توانند با شرکت در قرعه کشی بانک از جوایزنفیس بانک مسکن بهره مند شوند.
همچنین در این طرح شرایط ویژه ای برای مشتریان در بازپرداخت اقساط انها در نظر گرفته شده است.به طوری که اختصاص جوایز به قید قرعه به مشتریانی که حداقل شش قسط از اقساط پرداختی انها باقی مانده و کل بدهی تسهیلاتی خود را به صورت نقدی و دفعتا تسویه نمایند،امکان فک رهن از وثایق ملکی تسهیلات فروش اقساطی و جعاله درازای افتتاح و توثیق سپرده بلندمدت یکساله عادی رها و تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی از جمله این شرایط می باشد