تاپ خبر۲۴:در نهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری ایران، همراه اول موفق به دریافت بالاترین نشان کیفیت و بهره وری شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از  اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه طی مراسمی که با حضور جمعی از مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و […]

تاپ خبر۲۴:در نهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری ایران، همراه اول موفق به دریافت بالاترین نشان کیفیت و بهره وری شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از  اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه طی مراسمی که با حضور جمعی از مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، شرکت ها و سازمان های برتر در زمینه کیفیت و بهره وری معرفی شدند و با اهدای لوح و نشان ویژه مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بخش معرفی برترین ها، شرکت های برتر در سه رده «نشان طلا»، «نشان نقره» و «نشان برنز» معرفی شدند که در بالاترین سطح، همراه اول موفق به دریافت نشان طلا شد.
در این مراسم عزیزمحمد اکبری معاون توسعه سازمان و سرمایه انسانی همراه اول به نمایندگی از مدیرعامل، لوح و نشان ویژه این کنفرانس را دریافت کرد.
«توسعه کیفیت و بهره وری»، «اندازه گیری، تحلیل و کنترل کیفیت و بهره وری» و «بهبود و ارتقاء کیفیت و بهره وری»، از محورهای اصلی و تخصصی کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری عنوان شده است.