تاپ خبر۲۴ : درمانگاه تأمین اجتماعی “مادر” سرخه همزمان با سفر دولت تدبیر و امید به استان سمنان طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی و مسئولین ارشد کشوری و استانی طی ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور و با دستور ایشان افتتاح شد. این درمانگاه به یاد […]

تاپ خبر۲۴ : درمانگاه تأمین اجتماعی “مادر” سرخه همزمان با سفر دولت تدبیر و امید به استان سمنان طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی و مسئولین ارشد کشوری و استانی طی ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور و با دستور ایشان افتتاح شد. این درمانگاه به یاد مادر مرحومه دکتر حسن روحانی به نام “مادر” نامگذاری شده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر حسن روحانی طی ارتباط ویدئو کنفرانسی با این مراسم، اظهار داشت: به همه عزیزانی که در حوزه های درمانی و خدمت رسانی به کارگران و بخش تعاون مشغول خدمت هستند سلام و درود می فرستم.

دکتر روحانی افزود: یاد مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین که در راه انجام وظیفه به لقاء الهی پیوستند و خدمات ارزشمندی در دوران خدمت خود انجام دادند؛ را گرامی می داریم.

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این مراسم گفت: در شهرستان سرخه مرکز درمانی بسیار ارزشمندی افتتاح و خدمات بسیار خوبی در این مرکز به جامعه تحت پوشش تأمین اجتماعی ارائه می شود.

وی با بیان اینکه این درمانگاه در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر و زیربنای ۳۰۰۰ متر احداث شده است، گفت: این مرکز به عنوان درمانگاه عمومی آغاز به کار کرده و خدمات دندان پزشکی و داروخانه نیز در این مرکز ارائه می شود.

دکتر انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در مراسم افتتاح این مرکز درمانی گفت: دولت تدبیر و امید نگاه جامع نگری به افراد نیازمند در جامعه دارد.

وی با تأکید بر اینکه کارگران در رشد و بالندگی کشور نقش ارزنده ای ایفا می کنند، اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی با سرمایه کارگران و برای خدمت رسانی به آنان شکل گرفته است و ارتقاء خدمات به بیمه شدگان از اولویت های همیشگی این سازمان است.

دکتر محسنی بندپی بالاترین سرمایه کشور و انقلاب اسلامی را پیوند بین ملت و دولت دانست و گفت: مردم سرمایه های اصلی انقلاب هستند و پیوند بین ملت و دولت ناگسستنی است.

دکتر مجتبی اکرم، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان نیز گفت: درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سرخه در سال ۹۴ با حضور مرحوم دکتر سید محمدتقی نوربخش مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی کشور کلنگ زنی شد و برای ساخت و تجهیز این درمانگاه ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است. برای راه اندازی این درمانگاه ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و ۳۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تجهیز هزینه شده است.

وی افزود: ارائه خدمات ویزیت با حضور پزشکان عمومی، دارویی، آزمایشگاهی، تزریقات و دندانپزشکی در ۲ یونیت را از خدمات این درمانگاه محسوب می شود.

دکتر اکرم اظهار داشت: راه اندازی این مرکز در افزایش سلامت اجتماعی در این منطقه از استان سمنان نقش مهمی دارد. درمانگاه تامین اجتماعی سرخه در کوتاه ترین فاصله با محور اصلی تهران – مشهد در مسیر زائران امام رضا(ع) قرار گرفته و زائران می توانند از خدمات این درمانگاه بهره مند شوند.