تاپ خبر۲۴: مدت زیادی است که در دنیای ذخیره سازی، هارد دیسک ها با حجم های متفاوت یکه تازی می کنند ولی دوره افول آنها بسیار نزدیک تر از آن است که انتظارش را داشته باشیم. شرکت پلکستور به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان SSD در جهان، اکنون درایو جامد سری M8V را با […]

تاپ خبر۲۴: مدت زیادی است که در دنیای ذخیره سازی، هارد دیسک ها با حجم های متفاوت یکه تازی می کنند ولی دوره افول آنها بسیار نزدیک تر از آن است که انتظارش را داشته باشیم.

شرکت پلکستور به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان SSD در جهان، اکنون درایو جامد سری M8V را با رابط SATA معرفی و تولید کرده است. این سری بیشتر برای کسانی که درپی سرعت به مراتب بسیار بالاتر از هارد دیسک های رایج با بودجه ای اقتصادی هستند بسیار مناسب است.
M8V پلکستور، با دوام، پرسرعت و انعطاف پذیر
این کمپانی تایوانی همواره شعار کیفیت را سرلوحه تولیدات خود قرار داده است و محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب تولید و روانه بازار کرده است. M8V با استفاده از تراشه های ۶۴ لایه ای با فناوری ۳D TLC NAND تولید شده است و کنترلر Silicon Motion SM2258 وظیفه اعمال کنترلی به تراشه های حافظه را بر عهده دارد.
سری M8V با سه حجم مختلف ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی عرضه می شود و سرعت خواندن و نوشتن هر یک به ترتیب حد اکثر ۵۶۰/۴۰۰ MB/s، ۵۶۰/۵۱۰ MB/s و برای مدل ۵۱۲ گیگابایتی ۵۶۰/۵۲۰ MB/s خواهد بود.
سری M8V مانند سایر مدل های این شرکت از فناوری های PlexNitro، PlexCompressor، PlexTurbo و TurboSpeed به طور کامل پشتیبانی می کند و عملکردی بسیار بالاتر از اعداد و ارقام ذکر شده را برای کاربر به همراه خواهد داشت.
همچنین به لطف فناوری LDPC اطلاعات به طور دقیق ذخیره شده و از دست رفتن داده های ارزشمند در این سری غیر ممکن خواهد بود.
سری M8V سازگار با رابط های SATA 6Gb/s،SATA 3Gb/s و ۱٫۵ Gb/s است و برای ارتقای هارد دیسک خصوصاً لپ تاپ ها بسیار مناسب است.