تاپ خبر۲۴: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بر اساس تازه ترین آمار موجود، بیش از ۹۰ درصد دستگاه های خودگران، کاملا خودکفا شده اند. مسعود خاتونی در گفت و گو با خبرنگار بانک ملی ایران با بیان این که «خودگران» باید بتواند بدون نیاز به مراجعه متصدی، خدمات کافی به مشتریان ارائه کند، […]

تاپ خبر۲۴: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بر اساس تازه ترین آمار موجود، بیش از ۹۰ درصد دستگاه های خودگران، کاملا خودکفا شده اند.

مسعود خاتونی در گفت و گو با خبرنگار بانک ملی ایران با بیان این که «خودگران» باید بتواند بدون نیاز به مراجعه متصدی، خدمات کافی به مشتریان ارائه کند، افزود: استقبال گسترده مشتریان از این دستگاه باعث شده است که میزان قابل توجهی از عملیات واریز و برداشت وجوه نقد از این طریق انجام شود.
او ادامه داد: آن طور که اطلاعات موجود در دوره زمانی اخیر نشان می دهد بیش از ۹۰ درصد دستگاه های خودگران بانک ملی ایران نیازی به پول گذاری نداشته و این نیاز با پول گذاری مشتریان در عملیات واریز وجه نقد برآورده شده است.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به این که اکنون حدود ۹۰۰ دستگاه «خودگردان» بانک ملی ایران در کشور نصب شده است، خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا و محدودیت های عملیات بانکی حضوری در شعب باعث شد خودگردان به خوبی دیده شده و خدمات منحصر به فرد آن به مشتریان شناسانده شود.
«خودگردان» از تازه ترین دستاوردهای بانک ملی ایران است که علاوه بر همه خدمات معمول قابل ارائه بر روی دستگاه های خودپرداز، عملیات دریافت وجه نقد و واریز آنی به حساب مشتریان این بانک را نیز انجام می دهد.
خدمات «خودگردان» به صورت ۲۴ ساعته است و در هر تراکنش حداکثر ۱۵۰ برگه اسکناس یا ایران چک را دریافت می کند.