تاپ خبر۲۴:سرپرست سازمان لیگ از توافق مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم عجمان امارات با باشگاه پرسپولیس خبر داد و گفت: همانطور که به استقلال در خصوص نکونام کمک کردیم، به پرسپولیس هم برای خلعتبری کمک می‌کنیم.   مهدی تاج ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه محمد رویانیان و محمدرضا خلعتبری به […]

تاپ خبر۲۴:سرپرست سازمان لیگ از توافق مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم عجمان امارات با باشگاه پرسپولیس خبر داد و گفت: همانطور که به استقلال در خصوص نکونام کمک کردیم، به پرسپولیس هم برای خلعتبری کمک می‌کنیم.

  مهدی تاج ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه محمد رویانیان و محمدرضا خلعتبری به توافق رسیدند، ضمن بیان مطلب فوق گفت: امروز محمدرضا خلعتبری را در کمپ دیدیم، دقایقی با او صحبت کردم، برای ما مهم این بود که به لیگ ایران باز گردد اما باشگاهش مهم نبود.
وی در ادامه افزود: محمد رویانیان گام‌های مثبتی برای جذب خلعتبری برداشته و این بازیکن هم به پرسپولیس نزدیک شده است. البته خودش با پرسپولیس به توافق رسیده و تنها رضایت باشگاه عجمان امارات باقی مانده است.
سرپرست سازمان لیگ همچنین گفت: ما همانطور که به استقلال برای جذب نکونام کمک کردیم، به پرسپولیس هم برای خلعتبری کمک می‌کنیم.
منبع: خبرگزاری مهر