تاپ خبر۲۴:کامپیوتر های یکپارچه در دنیای امروزی تعریف جدیدی از کامپیوتر های شخصی رومیزی می باشند. در واقع با پیشرفته تکنولوژی و کوچکتر شدن هر چه بیشتر فضا های کار و زندگی، نیاز های کاربران نیز به تناسب تغییر و در واقع پیشرفت کرده است. به همین منظور کامپیوتر های یک پارچه و یا All-in-One […]

تاپ خبر۲۴:کامپیوتر های یکپارچه در دنیای امروزی تعریف جدیدی از کامپیوتر های شخصی رومیزی می باشند. در واقع با پیشرفته تکنولوژی و کوچکتر شدن هر چه بیشتر فضا های کار و زندگی، نیاز های کاربران نیز به تناسب تغییر و در واقع پیشرفت کرده است. به همین منظور کامپیوتر های یک پارچه و یا All-in-One به وجود آمده است. از ویژگی های این سری از محصولات اجماع تمامی قطعات در غالب یک مانیتور می باشد که این موضوع علاوه بر فائق آمدن بر مشکل کمبود فضا ،از مصرف کمتر انرژی نسبت به کامپیوتر های سنتی نیز برخوردار است. در سال های اخیر کمپانی های معتبر تولید کننده سرمایه گزاری ویژه ای بر روی این بخش نموده اند. یکی از این شرکت ها ایسوس می باشد که در این رده محصولات متنوعی را معرفی نموده است.

جدیدترین محصول این شرکت ET2321 نام دارد. از ویژگی های بارز این مدل طراحی زیبا و ضخامت بسیار کم آن می باشد. این موضوع از آنجا بیشتر نمود پیدا می نماید که این دستگاه قرار است برروی میز قرار گیرد و در واقع جزئی از دکور محیط کار یا زندگی شما می باشد و این طراحی زیبا جلوه ای خاص به میز کار شما می دهد. صفحه نمایش ۲۳ اینچ FullHD لمسی با قابلیت تماس ۱۰ انگشت به صورت همزمان از دیگر ویژگی های این مدل می باشد.

این مدل نیز از لحاظ مشخصات سخت افزاری در جایگاه بسیار مطلوبی قرار دارد. بهره مندی از جدیدترین پردازنده نسل ۴ اینتل ،استفاده همزمان دو پردازنده گرافیکی ساخت اینتل و انویدیا(GeForce GT740M) نیاز کاربران را مرتفع می سازد. همچنین وجود استاندارد SonicMaster همراه با بلندگو های پرقدرت و ساب ووفر بیرونی ،تضمین کننده کیفیت بالای صدا می باشد.

وجود درایو SSD در کنار فضای ذخیره سازی ۱TB ،به شما یک دستگاه پر ظرفیت و در عین حال سریع را ارائه می کند. کارت شبکه این مدل نیز از نوع دو باند پر سرعت AC می باشد که به وسیله آن کاربر می تواند فایل های چند رسانه ای با کیفیت خود مانند مضامین ویدئویی FullHD را برروی شبکه خانگی خود به اشتراک بگزارد. همچنین این محصول برنده جایزه خلاقیت از نمایشگاه CES 2014 شده است.