تاپ خبر۲۴: رئیس سرپرستی منطقه‌۶ بانک شهر از استقبال رئیس اتحادیه و تعاونی ناشران قم از عاملیت بانک شهر در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهدی صفاری‌نیا، رئیس سرپرستی منطقه‌۶ قم، با اشاره به اهمیت […]

تاپ خبر۲۴: رئیس سرپرستی منطقه‌۶ بانک شهر از استقبال رئیس اتحادیه و تعاونی ناشران قم از عاملیت بانک شهر در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهدی صفاری‌نیا، رئیس سرپرستی منطقه‌۶ قم، با اشاره به اهمیت عاملیت بانک شهر در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که در مجموعه شهر آفتاب برگزار می‌شود، گفت: سال‌های گذشته نمایشگاه کتاب در محل دائمی نمایشگاه‌ها و یا مصلی برگزار می‌شد که به لحاظ موقعیت جغرافیایی، جایگاه استاندارد و مناسبی نداشت و دسترسی برای شهروندان دشوار بود.
صفاری‌نیا در ادامه با بیان این‌ که استان قم به لحاظ تولید کتاب به ویژه در حوزه موضوعات دینی، در جایگاه دوم بعد از تهران قرار دارد، اظهار کرد: در این خصوص در نمایشگاه کتاب امسال نیز، ۵۰درصد فضای نمایشگاه دراختیار ناشران قم قرار دارد.
رئیس سرپرستی منطقه۶ قم، خاطرنشان کرد: اتحادیه و تعاونی ناشران قم که از مشتریان بانک شهر هستند نیز از حضور بانک شهر به عنوان بانک عامل در این نمایشگاه بسیار استقبال کرده و برای موفقیت آن ابراز امیدواری کردند.
وی افزود: با حمایتی که بانک شهر در احداث مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب داشت، این موقعیت برای برگزاری نمایشگاه‌ها ایجاد شد و همچنین با ورود به حوزه ارایه الکترونیک بُن‌کارت به دانشجویان و دانش‌آموزان، موفق شد تا نخستین گام را با موفقیت بردارد و در نگاه نخست در رقابت با سایر رقبای مطرح و قدیمی خوش بدرخشد.
وی در ادامه در خصوص فعالیت پیشخوان‌های شهر نیز گفت: به طور حتم، راه‌اندازی پیشخوان‌های شهرنت از مباحث مهم در شبکه بانکی بود که نقش مهمی نیز در این دوره از نمایشگاه کتاب ایفا خواهد کرد.
مهدی صفاری‌نیا، افزود: ارائه خدمات بانکی از سوی شهرنت‌ها به ویژه در ایام نوروز، ذهنیت خوبی را در مخاطبان ایجاد کرد و به طور حتم در نمایشگاه کتاب نیز شاهد تداوم این خدمت و رضایت بازدیدکنندگان نمایشگاه خواهیم بود.