تاپ خبر۲۴: خرید شارژ برخط بسته های GPRS و شارژ شگفت انگیز از طریق سامانه های بانکداری اینترنتی و همراه بانک ملت امکان پذیر شد.  به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف تکمیل سبد خدمات بانکی در حوزه اپراتور تلفن همراه ایرانسل و افزایش رضایت مشتریان از […]

تاپ خبر۲۴: خرید شارژ برخط بسته های GPRS و شارژ شگفت انگیز از طریق سامانه های بانکداری اینترنتی و همراه بانک ملت امکان پذیر شد.

 به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف تکمیل سبد خدمات بانکی در حوزه اپراتور تلفن همراه ایرانسل و افزایش رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده در کانال های غیرحضوری، امکان خرید شارژ برخط بسته های GPRS و شارژ شگفت انگیز را از طریق سامانه های بانکداری اینترنتی و همراه بانک فراهم کرد.

 
بر اساس این گزارش، پس از ورود به سایت بانکداری اینترنتی بانک ملت و مراجعه به منوی “مدیریت قبض و خرید شارژ اعتباری” ، انتخاب گزینه “خرید برخط شارژ سیم کارت اعتباریGPRS و واردکردن شماره تلفن همراه ایرانسل، انتخاب شارژ عادی، شارژ شگفت انگیز و شارژ GPRS امکان پذیر می شود.
 
همچنین متقاضیان می توانند با ورود به سامانه همراه بانک و مراجعه به منوی ” شارژ موبایل” و انتخاب گزینه” خرید شارژ اعتباری/GPRS” نسبت به خرید شارژ برخط اقدام کنند.