تاپ خبر۲۴: با اقداماتی که در زمینه بهینه سازی و ارتقاء نسخه سامانه تلفنبانک سینا انجام گرفته، قابلیت های بیشتر و امکان ارائه خدمات جدیدتر از این طریق برای کاربران فراهم شده است که می تواند در تسریع انجام خدمات بانکی مورد نیاز آنها بیش از پیش موثر باشد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل […]

تاپ خبر۲۴: با اقداماتی که در زمینه بهینه سازی و ارتقاء نسخه سامانه تلفنبانک سینا انجام گرفته، قابلیت های بیشتر و امکان ارائه خدمات جدیدتر از این طریق برای کاربران فراهم شده است که می تواند در تسریع انجام خدمات بانکی مورد نیاز آنها بیش از پیش موثر باشد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، از جمله قابلیت ها و خدمات نوین تلفنبانک سینا امکان ورود به سامانه به روش های مختلف نظیر ورود با کارت، شماره سپرده، نام کاربر، شماره مشتری و به عنوان مهمان است.
از دیگر امکانات تلفنبانک سینا همچنین می توان به عملیات چک، مسدود نمودن کارت، تغییر رمز تلفنبانک، خرید شارژ آنی، دریافت شماره شبا، فکس صورت حساب، پرداخت قبوض و انتقال وجه اشاره نمود.
خدمات کارت اعتباری نیز از دیگر قابلیت های تلفنبانک سینا است که طی آن امکان اطلاع از وضعیت بدهی و پرداخت آن برای کاربران فراهم است.
تلفنبانک سینا با شماره ۸۲۴۸۷-۰۲۱ در دسترس مشتریان قرار دارد.